محمد دهقان نماینده مردم طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی طرحی را برای اعاده اموال نامشروع مسئولان تدوین و به امضای ۷۰ نفر از نمایندگان رساند. نکته قابل توجه این است که اما امضاء هیچ یک از نمایندگان استان گلستان پای این طرح دیده نمی شود!

 به گزارش تیتر آزاد، مدتی است که طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان تدوین شده و در جامعه مطرح شده است. این طرح در فضای حقیقی و مجازی واکنش های زیادی را به همراه داشته است و واکنش مردم نسبت به این طرح مثبت بوده و به نوبه ای این طرح را مقدمه ای برای اجرای عدالت اجتماعی و اقتصادی معرفی کرده اند.

بیشتر بخوانیم:

متن کامل طرح  اعاده اموال نامشروع مسئولان

این طرح، اموال چپاول شده از بیت المال را به خزانه باز می گرداند و مانعی برای مسئولانی که قصد دست درازی به بیت المال دارند، می شود.

تصویب شدن و یا تصویب نشدن این طرح در مجلس، معیاری خواهد بود برای مردم تا قیام کنندگان واقعی برای عدالت در جامعه را بشناسند.

افرادی که با این طرح مخالفت می کنند و یا از آن حمایت نمی کنند، باید پاسخگو باشند که علت این مقاومت چیست؟!

آیا این طرح باعث تزلزل موقعیت آنها خواهد شد!؟ آیا آنها اموال نامشروعی در زندگی خود دارند؟!

آیا طرحی قوی تر برای مبارزه با فساد مسئولان دارند؟! اگر آری، چرا طرح خود را ارائه نمی کنند؟!

آیا طرح مد نظر آنها زمان زیادی برای تدوین نیاز دارد؟! اگر آری، چرا تا آماده شدن طرح خود، با تصویب این طرح، برای عدالتخواهی قدمی بر نمی دارند؟!

در همین خصوص عیسی شفایی، فعال فرهنگی- سیاسی شهرستان آزادشهر در توییتی به نبود امضاء نمایندگان استان گلستان در زیر این طرح اشاره کرده است و از نماینده آزادشهر و رامیان درخواست کرده است تا امضاء خود را برای دفاع از طرح نشان دهد.

w

مردم استان گلستان هم مانند دیگر مردم ایران اسلامی، انسانهای معتقد و عدالت خواهی می باشند و انتظار دارند که در اینگونه طرح ها، نمایندگان آنها پیش قدم شوند.

مردم استان گلستان انتظار دارند، نمایندگان آنها، نتنها وظیفه دارند تا از این طرح ها دفاع کنند، بلکه باید خود سر آغاز حرکت هایی اینچنین عدالتخواهانه و ارائه دهنده ی طرح های همسو با انقلاب و اسلام ناب محمدی در مبارزه با فساد و بی عدالتی و در جهت پیشرفت نظام و انقلاب باشند. 

تیتر آزاد نیز به نمایندگی از مردم غیور آزادشهر، از علیرضا ابراهیمی نماینده شهرستانهای آزادشهر و رامیان، درخواست می کند، هر چه سریعتر با همکاران خود در دفاع از این طرح همراه شود و باعث سربلندی مردم این شهرستان گردد.

w1

w2

w3

w4

انتهای پیام/