کاندیدای دور دوم گرگان و آق قلا گفت :پتروشیمی به عنوان یکی از فرصت‎های اشتغالزا می‎تواند اثرگذار باشد اما این پروژه اکنون به انبار غله تبدیل شده و این وضعیت برای استان تحقیرآمیز است .

به گزارش تیترآزاد، عبدالغفور امان‎زاده دیشب در مناظره انتخاباتی که در دانشگاه گلستان برگزار شد، اظهار کرد: بسیاری از طرح‎های نیمه‎کاره در استان گلستان به حال خود رها شده است مانند کریدور ریلی که فقط با وصل شدن به آسیای میانه در توسعه منطقه نقش مثبت دارد اما امروز می‎بینیم به خاطر نگاه زیست‎محیطی یا سیاسی این پروژه بلاتکلیف است.
وی ظرفیت‎های استان گلستان را بی‎شمار خواند و تصریح کرد: باید با استفاده از ظرفیت‎های مختلف استان گلستان در حوزه انتخابیه کارساز باشیم، با استفاده از منابع، طرح‎های لازم در این استان پیگیری شود تا در راستای توسعه گام برداریم.
کاندیدای مستقل مرحله دوم حوزه انتخابیه گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ظرفیت‎های استان گلستان کلکسیونی از ظرفیت‎های کشور است، گفت: بسیاری از طرح‎های نیمه‎کاره در این استان به حال خود رها شده است.
توسعه کشاورزی مشکلات و محرومیت‎های استان را مرتفع می‌کند / فقر و محرومیت در استان گلستان بیداد می‎کند
امان‎زاده با اشاره به نیمه‎کاره ماندن پروژه پتروشیمی استان اظهار کرد: پتروشیمی به عنوان یکی از فرصت‎های اشتغالزا می‎تواند اثرگذار باشد اما این پروژه اکنون به انبار غله تبدیل شده و این وضعیت برای استان تحقیرآمیز است که باید نگاه و حرکت ویژه همراه با تعامل استانی و کشوری رخ دهد تا مشکل این پروژه برطرف شود.
وی با بیان اینکه منطقه آزاد تجاری یکی از فرصت‎های بزرگ می‎تواند برای استان گلستان باشد، ابراز کرد: تصویب این طرح در مجلس با مشکل مواجه شد، در استان گلستان فقر و محرومیت بیداد می‎کند که تصویب این پروژه می‎تواند حرکتی رو به جلو برای استان شود و برای بیکاری، محرومیت‎زدایی موثر بوده و حرکتی در راستای اقتصاد مقاومتی است.
کاندیدای مستقل مرحله دوم حوزه انتخابیه گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی؛ استان گلستان را قطب کشاورزی برشمرد و افزود: اگر کشاورزی در این استان توسعه پیدا کند و زیرساخت‎ها تامین شود می‎توانیم حرکت رو به جلو داشته و مشکلات و محرومیت‎های استان را مرتفع کنیم.
امان‎زاده با اشاره به اینکه با شعار وحدت، امنیت و توسعه وارد عرصه انتخابات شده است، گفت: با توجه به شرایط ویژه کشور این شعار را انتخاب کردم و معتقد هستم وحدت لازمه پیشرفت، توسعه و امنیت است.
وی با بیان اینکه نگاه مقام معظم رهبری به وحدت، امنیت و توسعه کاملا شفاف و واضح است، افزود: وحدت در جامعه به ویژه استان گلستان که رنگین کمانی از اقوام است بسیار لازم و ضروری است.
کاندیدای مستقل مرحله دوم حوزه انتخابیه گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: قوم‎گرایی، فرقه‎گرایی و مذاهب‎گرایی کشورهای حاشیه ما را تحت‎تاثیر قرار داده است، امنیت زیر سایه مقام معظم رهبری کاملا پایدار است که این مهم از نقطه قوت نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می‎شود چراکه در کنار وحدت و امنیت کشور می‎تواند توسعه پیدا کند./فارس
انتهای پیام /