فرماندار آزادشهر گفت: 402 نفر در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستایی در شهرستان آزادشهر ثبت نام کردند.

سردار غلامرضا سلیمانی از توزیع یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج خبر داد.

 انتخاب رئیس جمهور اصلح برای هر ملت و کشوری اهمیت دارد و اگر در انتخاب اصلح دقت نشود ضرر آن گریبان‌گیر همه مردم ان کشور می شود. امام خمینی ره شاخص‌هایی را برای انتخاب اصلح معرفی نموده‌اند که در این خبر به آنها اشاره می کنیم.

 مراسم اختتامیه جشنواره ظهور امروز صبح در دفتر امام جمعه آزادشهر برگزار شد و از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

امام خامنه‌ای در خصوص انتخاب رئیس جمهور اصلح می فرمایند: باید گشت و امین‌ترین را انتخاب کرد. باید جستجو کرد و دربین این چند نفر به طور نسبی قادرترین بر اداره کشور را پیدا کرد.

فرماندار آزادشهر خبر داد:ثبت نام کاندیداهای شورای شهر شب گذشته ساعت ۲۴ به پایان رسید و در این شهرستان ۱۴۶ نفر ثبت نام کردند.

امام جمعه آزادشهر در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: سپاه پاسدارن میراث با ارزش و سرمایه اصیل انقلابند. بنیان سپاه به بنای انقلاب گره خورده و سپاه پشتیبان بی ادعای همه ارزشهای انقلاب می باشد. خدشه به سپاه پاسداران خدشه به همه ارزشهای انقلاب است.

نشست خبری فرماندار آزادشهر با خبرنگاران و فعالین فضای مجازی در با محوریت انتخابات ۱۴۰۰ ظهر امروز در فرمانداری، با حضور اعضای شورای تامین برگزار شد.

فرماندار آزادشهر گفت: بیش از 105 تن روغن خوراکی در شهرستان آزادشهر توزیع شده است.

یادواره شهدای اقشار شهرستان آزادشهر با حضور جمعی از مسئولین این شهرستان برگزار شد.

مراسم روز شهادت حضرت زفاطمه الزهرا سلام الله در مصلی بزرگ آزادشهر برگزار شد.

جانشین فرماندهی انتظامی گلستان از کشف 341 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک توسط پلیس مبارزه با موادمخدر استان خبر داد و گفت: در این عملیات پنج نفر دستگیر شدند.

صبح امروز مراسم سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در آزادشهر برگزار شد.

فرماندار آزادشهر گفت: در سال زراعی جاری سطح کشت چغندرقند در شهرستان به ۸۴ هکتار رسیده است که نسبت به سال گذشته افزایش سه برابری را نشان می‌دهد.

نماینده رامیان و آزاد شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از منابع اصلی دولت در سال آینده، اخذ مالیات است، اما قطعا نگاه دولت در این حوزه نباید کسب درآمد برای پرداخت حقوق و دستمزد کارمندان باشد، بلکه باید از این درآمدها برای توسعه زیرساخت‌های عمرانی کشور استفاده شود.


بوی نامطبوع سایت بازیافت آزادشهر بیش از ۳ روز است مردم این شهر و روستاهای اطراف را آزرده کرده است.

گرگان- رئیس کل دادگستری گلستان از شناسایی و دستگیری اعضای شبکه گسترده تهیه و توزیع مواد مخدر در استان خبر داد.

بابک مفیدی فر مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آزادشهر شد.

رییس کل دادگستری گلستان گفت: با اقدامات به موقع دستگاه قضایی استان از خروج حدود دو هزار میلیارد تومان پول و ۳۰ کیلوگرم شمش طلا از استان گلستان و کشور جلوگیری شد.

آزادشهر- فرمانده انتظامی آزادشهر از کشف ۶۲ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک با اداره اطلاعات این شهرستان خبر داد.