برخی حامیان برجام با شروع مذاکرات وین مشغول تکرار وعده هایی هستند که پیش از این رئیس جمهور و دولتی ها، از تحقق آنها خبر داده و آنرا به عنوان یک امتیاز انتخاباتی در سال های قبل مورد استفاده قرار داده بودند.

مدیرکل سازمان انتقال خون گلستان گفت: درحال حاضر پلاسما بهبود یافتگان کرونا در گلستان تمام شد.

اظهارات عجیب فائزه هاشمی در یک شبکه اجتماعی نوظهور و قرار دادن آن در کنار تنش روزهای اخیر میان چهره های سرشناس اصلاح طلب، حکایت از آن دارد که این پلتفرم جدید به یک باتلاق برای اصلاح طلبان تبدیل شده است که اختلافات آنها را بیش از پیش نمایان می کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه اینجوری نیست که آمریکا بخواهد مذاکره کند تا یک حرف حق را قبول کند بلکه می خواهد مذاکره کند تا یک حرف باطل را تعبیر کند، فرمودند: باید مراقبت شود که مذاکره فرسایشی نشود.

فرماندار آزادشهر گفت: 402 نفر در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستایی در شهرستان آزادشهر ثبت نام کردند.

گرگان- معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: طرح «مهرواره محله همدل» در افق سال ۱۴۰۰ در محلات استان گلستان اجرا می شود.

سردار غلامرضا سلیمانی از توزیع یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج خبر داد.

رئیس جمهور گفت: تمامی فعالیت‌های ما صلح‌آمیز و تحت نظر آژانس خواهد بود و غنی‌سازی ۶۰ درصد ما هم صلح‌آمیز است و همه تحت نظر آژانس صورت می‌گیرد. هر روزی که آمریکایی‌ها به تعهدات خود بازگردند، ما همان روز به عین برجام برمی‌گردیم.

گروه استان‌ها- فرمانده سپاه نینوای گلستان از برنامه سپاه برای ساخت بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی در گرگان و یک کلینیک درمانی مجهز در گنبدکاووس خبر داد.

 انتخاب رئیس جمهور اصلح برای هر ملت و کشوری اهمیت دارد و اگر در انتخاب اصلح دقت نشود ضرر آن گریبان‌گیر همه مردم ان کشور می شود. امام خمینی ره شاخص‌هایی را برای انتخاب اصلح معرفی نموده‌اند که در این خبر به آنها اشاره می کنیم.

 مراسم اختتامیه جشنواره ظهور امروز صبح در دفتر امام جمعه آزادشهر برگزار شد و از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

امام خامنه‌ای در خصوص انتخاب رئیس جمهور اصلح می فرمایند: باید گشت و امین‌ترین را انتخاب کرد. باید جستجو کرد و دربین این چند نفر به طور نسبی قادرترین بر اداره کشور را پیدا کرد.

فرماندار آزادشهر خبر داد:ثبت نام کاندیداهای شورای شهر شب گذشته ساعت ۲۴ به پایان رسید و در این شهرستان ۱۴۶ نفر ثبت نام کردند.

امام جمعه آزادشهر در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: سپاه پاسدارن میراث با ارزش و سرمایه اصیل انقلابند. بنیان سپاه به بنای انقلاب گره خورده و سپاه پشتیبان بی ادعای همه ارزشهای انقلاب می باشد. خدشه به سپاه پاسداران خدشه به همه ارزشهای انقلاب است.

نشست خبری فرماندار آزادشهر با خبرنگاران و فعالین فضای مجازی در با محوریت انتخابات ۱۴۰۰ ظهر امروز در فرمانداری، با حضور اعضای شورای تامین برگزار شد.

 

جمعی از اعضای نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده‌کل قوا دیدار کردند.

وی با اشاره به اینکه امروز تحریم به فرصتی برای تحریک انگیزه ها ، اعتقادات و باورهای مردم تبدیل شده است تصریح کرد: به مفهوم واقعی تحریم ها یک تلاش واقعی را در جامعه برای قطع همه نیازمندی ها ایجاد کرده است.

معاون حقوقی رئیس‌جمهور با بیان اینکه دو جلسه در مجمع برای بررسی لویح FATF برگزار شده است، گفت: امکان تحفظ جدید یا بیانیه تفصیلی در مستندات جدید دولت پیش‌بینی کرده‌ایم.

فرماندار آزادشهر گفت: بیش از 105 تن روغن خوراکی در شهرستان آزادشهر توزیع شده است.

مدیر عامل آب و فاضلاب گلستان گفت: برای تکمیل پروژه آبرسانی مجتمع روستایی فجر ۶ نیاز به ۲۵۰ میلیارد تومان است.