حجت الاسلام رضا دیلمی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: ساعت 21 روز 21 بهمن، همزمان با ندای رسای روح بخش بانک تکبیر الله اکبر، آسمان شهر شهید پرور آزادشهر در میدان حضرت ولی عصر ارواحنا له الفداه نورافشانی می شود.

حجت الاسلام رضا دیلمی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در گفتگویی گفت: ساعت 21 روز 21 بهمن، همزمان با ندای رسای روح بخش بانک تکبیر الله اکبر، آسمان شهر شهید پرور آزادشهر در میدان حضرت ولی عصر ارواحنا له الفداه نورافشانی می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر تصریح کرد: با تاسی به گفتمان امام و شهدا و در راستای تبعیت از منویات مقام عظمای ولایت در یوم الله 22 بهمن، مردم انقلابی، سلحشور، شهیدپرور و بصیر شهرستان آزادشهر همگام با سراسر کشور با خلق حماسه ای ماندگار، تماشایی و با شکوه ، اقیانوسی از صلابت ، ایمان و بصیرت را به نمایش خواهند گذاشت.

حجت الاسلام دیلمی اظهار داشت: مردم ولایتمدار شهرستان آزادشهر در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن امسال ثابت می کنند که به رغم تلاش های مزورانه ، نابخردانه و خصمانه ی جریان استکباری با همراهی نفوذی ها و فتنه گران ، در طول حیات 40 ساله شجره ی طیبه ی انقلاب اسلامی، پیوند آنها با ولایت مطلقه فقیه و نظام اسلامی مستحکم تر و ایستادگی در حفظ آرمان های امام راحل، شهدا و مقام عظمای ولایت، هر سال عمیق تر از سال قبل می شود و جنگ اقتصادی و فرهنگی و هیچ چیز نمی تواند کوچکترین خللی بر این پیوند مبارک و نورانی که ریشه در گفتمان قرآن و عترت دارد وارد نماید ؛ مردم نشان می‌دهند که هر چه پلیدی و دشمنی مستکبرین در برابر عظمت این ملت عاشورایی بیشتر باشد ایستادگی آنها در مقابل استکبار قوی تر می شود.

حجت الاسلام دیلمی سپس به معرفی کمپین پرچم ایران اسلامی و کمپین آینده روشن پرداخت و افزود: سازمان تبلیغات اسلامی و تشکل های دینی و انقلابی با همکاری ستادهای اجرایی بزرگداشت چله انقلاب اسلامی، بستر در اختیار داشتن مردم عزیزمان را جهت دریافت پرچم مقدس جمهوری اسلامی در شکل های مختلف و کتاب های باازرش با رویکرد انقلابی و اسلامی را از طریق تلفن همراه فراهم نموده که آدرس آنها به شرح ذیل است.

40#*780* کمپین پرچم ایران اسلامی

733#* کمپین آینده روشن

حجت الاسلام دیلمی در پایان مسیر های راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را در شهرستان آزادشهر به شرح ذیل اعلام کرد:

- آزادشهر/ ساعت 10 صبح / از مقابل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

- نگین شهر/ ساعت 9:30 / از مقابل مسجد المهدی(عج) تا مسجد صاحب الزمان(عج)

- شهر نوده/ ساعت 9:30 / از مسجد جامع تا میدان ولی عصر (عج)

راهپیمایی تماشایی یوم الله 22 بهمن، روز عظمت انقلاب شکوهمند اسلامی و روز ذلت و یاس و ناامید جریان کفر و نفاق خواهد بود. ان شاء الله