Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/titreazad/domains/titreazad.ir/public_html/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

ظهر امروز آیین تودیع و معارفه فرماندار آزادشهر با حضور معاون سیاسی، امنیتی - اجتماعی استاندار گلستان و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان برگزار شد.

به گزارش تیتر آزاد، این مراسم که با حضور علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، میر باقری مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری گلستان، ائمه جمعه شهرستان، اعضای شورای اداری و شورای تامین، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا و با حضور مردم شهید پرور شهرستان آزادشهر در سالن اداره ارشاد اسلامی آزادشهر برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم سیدفاضل دهنوی فرماندار اسبق ضمن خوش آمد گویی به ارائه گزارش عملکرد خود در طول 4 سال و 8 ماه اشاره نمود.

وی اظهار داشت: ما همه خدمتگزار مردم هستیم، مردمی که هرموقع نظام به حضور آنها نیاز دارد، در صحنه ها حضور دارند، و این افتخاری است بسیار که نصیب ما و این عزیزان شده است.

 titreazad 1

دهنوی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه مردم و ائمه جمعه و مسئولین ادارات و استاندار گلستان انتخاب حبیب شفایی به سمت فرماندار جدید شهرستان را تبریک گفت.

در ادامه طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استانداری ضمن اشاره وضعیت و جایگاه ایران در منطقه و خاور میانه و تحلیل از شرایط منطقه ضمن تشکر از زحمات دهنوی فرماندار اسبق آزادشهر انتخاب حبیب شفایی را به سمت فرماندار جدید و انتصاب بهمن برزگر را به عنوان معاون فرمانداری این شهرستان تبریک عرض نمود و همچنین از زحمات معاونت سابق فرمانداری سید حسن موسوی تشکر نمود.

 titreazad 1

وی در ادامه اذعان داشت: انقلاب اسلامی ایران را نخبگان شروع و به پیروزی رساندند و این نظام تا کنون با تکیه به مردم پیش رفته است.

طهماسبی با اشاره به اینکه امروز مراسم تکریم است و نه تودیع، اظهار داشت: گفتمان امام راحل که بر مردم سالاری دینی تاکید داشتند را باید جدی بگیریم و این گفتمان نانوشته ای است که در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و در تاریخ ماندگار شده است.

 titreazad 1

در قسمتی از این جلسه هم حبیب شفایی فرماندار جدید شهرستان آزادشهر ضمن تقدیر و تشکر از حاضرین و اظهار داشت: پیشرفت هر جامعه در گرو همدلی و همراهی تمامی عزیزان است و پیشرفت شهرستان نیز نیازمند همین موضوع می باشد.

در ادامه نیز بهمن برزگر نیز به ایراد سخنانی پرداخت.

 titreazad 1

در ادامه جلسه متن حکم فرماندار جدید و معاون فرماندار قرائت و به آنها اهدا گردید و طی تقدیر نامه ای از استاندار گلستان از زحمات دهنوی تقدیر به عمل آمد.

titre

 

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

titre 1

انتهای پیام/