گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق و اعتراف وی به 25 فقره سرقت کابل برق و مخابرات در شهرستان "آزادشهر" خبر داد.

به گزارش تیتر آزاد، سرهنگ "سعید دادگر" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت کابل برق و مخابرات در "آزادشهر"، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گلستان گفت: اقدامات تخصصی و بررسی های میدانی پلیس آغاز شد و سرانجام ماموران موفق شدند با اشراف اطلاعاتی، مخفیگاه سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی وی را در عملیاتی ضربتی دستگیر کنند.

سرهنگ دادگر تصریح کرد: متهم در تحقیقات مقدماتی و پس از مواجهه با مستندات پلیس به 25 فقره سرقت کابل برق و مخابرات در شهرستان "آزادشهر" اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف 900 متر کابل برق و مخابرات سرقتی از مخفیگاه متهم، خاطرنشان کرد: سارق پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان در پایان گفت: شهروندان می توانند در صورت مواجهه با افراد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع داده و در تامین امنیت پایدار جامعه سهیم باشند.