Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/titreazad/domains/titreazad.ir/public_html/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

فعال سیاسی یمنی در ایران گفت: مردم یمن به تبعیت از امام حسین(ع) همواره در زمان پایداری و جنگ با دشمن، شعار هیات منا الذله سر می‌دهند.

 به گزارش تیتر آزاد به نقل از خبرگزاری فارس ، سلیم المنتصر نماینده مقاومت اسلامی یمن در ایران و فعال سیاسی یمنی  صبح امروز در همایش «تقریب و مقاومت در مکتب شهید سلیمانی» که در سالن ارشاد شهرستان آزادشهر برگزار شد، اظهار کرد: برقراری اتحاد و وحدت بین مسلمین مانند اقامه نماز، پرداخت زکات، امر به معروف و نهی از منکر یک فریضه الهی بوده و سیره پیامبر اکرم(ص) است.

وی تصریح کرد: شهید سلیمانی نماد فداکاری، ایثار و مقاومت در بین امت اسلامی جهان بوده و با فعالیت های شبانه روزی خود به تمامی مسلمانان جهان ثابت کرد با وحدت و اتحاد و مقاومت و پایداری می توان بر بزرگترین مشکلات و خبیث ترین دشمن فائق آمده و پیروز شد.

نماینده مقاومت اسلامی یمن در ایران خاطرنشان کرد: در طول تاریخ اسلام دشمن تلاش دارد تا با ایجاد شکاف و فاصله بین مسلمانان بر آنها چیره شده و بر انها غلبه کند و هرجا بین مسلمانان شکاف بوده متاسفانه شکست خوردند.

المنتصر ادامه داد: متاسفانه رئیس سابق یمن طرفدار محور مقاومت و جبهه مقاومت نبود و مردم مظلوم یمن از این موضوع دچار شکست و ناامیدی شدند. با وجود رئیس جدید یمن و فعالیت های شهید سلیمانی مردم یمن امیدوار شده و با انگیزه و روحیه بالا در حال مقاومت و پایداری در برابر دشمن هستند و مصمم هستند که بزودی پیروز خواهند شد.

این فعال سیاسی گفت: رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی در جهان در حال تضعیف شدن است و نشانه های این تضعیف در جهان مشخص شده است.

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی در ایجاد وحدت و همبستگی بین مردم شیعه و سنی خیلی خوب عمل کرده و امروز ایران اسلامی نمونه بارز حکومت اسلامی در جهان است.

نماینده مقاومت اسلامی یمن در ایران ابراز کرد: تنها کشوری که از مردم مظلوم و مسلمان جهان چه شیعه و چه سنی حمایت و دفاع می کند ایران اسلامی بوده و امروز آیت الله خامنه ای نه تنها رهبر مردم ایران بلکه رهبر بزرگ جهان اسلام است.

المنتصر در پایان گفت: مردم یمن و امت اسلامی جهان در مسیر قیام امام حسین(ع) حرکت کرده و مردم یمن به تبعیت از امام حسین(ع) در زمان مقاومت و پایداری خود امواره شعار هیهات من الذله را سر می دهند.

انتهای پیام/