هشتمین دوره تمرین پیشکسوتان کاراته کار استان گلستان در آزادشهر برگزار شد.

 به گزارش تیتر آزاد، اسماعیل جبله رئیس هیدت کاراته استان گلستان در حاشیه این همایش که روز گذشته در سالن امام رضا (ع) آزادشهر برگزار شد، به خبرنگار ما گفت: برنامه همایش مشترک و تمرین پیشکسوتان استان از سال گذشته شروع شده است و بنای این کار براین است که از ظرفیت پیشکسوتان در بحث های مدیریتی و مشورتی کاراته در سطح استان استفاده شود.

وی افزود: این موضوع بهانه ای شده که ماهی یک بار در یکی از شهرهای استان، تمام پیشکسوتان بالای 40 سال کاراته کار دور هم جمع شوند و تمرینی داشته باشند که در آزادشهر دومین دوره است که میزبان این عزیزان هستیم.

جبله اظهار داشت: طی مشورت هایی که با مسئول پیشکسوتان کاراته استان داشته ایم برنامه ریزی های خوبی انجام شده که بتوانیم از ظرفیت این پیشکسوتان عزیز به نحو احسن استفاده کنیم.

در ادامه نیز بای رئیس پیشکسوتان کاراته استان به خبرنگار ما گفت: هدف از این تجمع ها ایجاد همدلی و همزبانی و همبستگی است و این حضور پررنگ دوستان پیشکسوت در سطح استان بیانگر توانمندی بالای این عزیزان است و اینکه می توانند آمادگی خود را حفظ کنند.

وی در پایان اذعان داشت: قصد داریم این تجمع ها را که ماهی یک بار برگزار میشود استمرار دهیم و در ماه ها و سال های آینده ادامه داشته باشد، چراکه تاثیر بسزایی در تقویت بنیه ی روحی این ورزشکاران دارد.

IMG 4086

IMG 4086

IMG 4086

IMG 4086

IMG 4086

IMG 4086

IMG 4086

انتهای پیام/