جلسه هماهنگی برای برگزاری هرچه بهتر مراسمات سالروز آزادسازی خرمشهر و سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در فرمانداری آزادشهر برگزار شد.

به گزارش تیتر آزاد، حبیب شفائی نوده در این جلسه با اشاره به مناسبت های ماه خرداد در سخنانی اظهار داشت:در سوم خرداد کسی نبود که لبخند شادی و سرور بر لب نداشته باشد و خداوند منان را شکر نگوید.

وی با اشاره به سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشتند:بارزترین قله عملیات هشت سال دفاع مقدس، مساله فتح خرمشهر بود.

شفائی از فتح خرمشهر به عنوان پيروزي اعتقادي ولايتمداران در مقابل انديشه محاسبه‌محوران ياد و خاطرنشان كرد: حماسه سوم خرداد استعداد قدرت پاسخگويي ملت به گزاره هاي نظام سلطه بود.

فرماندار آزادشهر ضمن تأکید بر برنامه ریزی برای این روز بزرگ از همه دستگاههای اجرایی شهرستان خواست در بزرگداشت این روز و تبیین دستاوردهای فتح خرمشهر اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به نزدیکی 14 خرداد سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت:امام خمینی(ره) حق بزرگی به گردن جهان اسلام دارد و تحولات و انقلابات امروز در این جهان نتیجه تلاش ها واندیشه های آن امام راحل است.

وی با اشاره به اینكه دستاوردهای بزرگ ملت ایران نیز در طول سال های بعد از انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت های آن امام راحل بوده است، یادآور شد: بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تنها گوشه كوچكی از قدرشناسی ما از خدمات عظیم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران می تواند باشد.

انتهای پیام/