به مناسبت هفته حدت، ویژه برنامه کاروان قرآنی منادیان وحدت در استان گلستان در حال برگزاری است.

 به گزارش تیتر آزاد، اعزام کاروان قرآنی منادیان وحدت به نقاط مختلف استان گلستان و اجرای محافل پر شکوه انس با قرآن کریم با حضور چهره های ممتاز جمهوری اسلامی ایران و استان گلستان و حضور در شهرهای : گرگان ، انبارالوم ، گنبد کاووس ، علی آباد کتول ، کلاله ، مینودشت ، آزادشهر ، گمیشان ، آق قمیش ، مراوه تپه ، نگین شهر و ... در حال برگزاری است.

سید مصطفی حسینی واعظ رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی گلستان اذعان داشت : ملت ایران با تاثیر از آموزه های وحدت آفرین دین مبین اسلام قیامی را به رهبری امام امت (ره) آغاز کردند و با اتحاد و همبستگی آن را به پیروزی رسانده و نظامی را بر کشور حکم فرما کردند که مفتخر به داشتن ریشه اسلامی است و به دنیا نشان دادند که اسلام دین وحدت و همدلی و مهربانی است.
وی با بیان اینکه وحدت، گل واژه ‏ایی است که در راس برترین ‏ها قرار دارد و بسیار جذاب، دلگشا و زیباست افزود: به مناسبت هفته حدت، ویژه برنامه کاروان قرآنی منادیان وحدت در استان گلستان در حال برگزرای است.
حسینی واعظ خاطرنشان کرد: این طرح قرآنی با هدف اجرای برنامه های انس با قرآن کریم و ایجاد فضای قرآنی در ایام میلاد پیامبرعظیم الشان اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) و هفته وحدت در مناطق شیعه و سنی نشین استان گلستان برگزار می شود.
وی افزود: در این طرح که به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان، مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، جبهه فعالان قرآنی استان گلستان و با حمایت سازمان دارالقرآن الکریم انجام می شود 15 ویژه برنامه قرآنی تدارک دیده شده است که هدف از اجرای این طرح ایجاد فضای قرآنی در هفته وحدت و توسل به قرآن کریم بعنوان اصلی ترین عامل وحدت می باشد.
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد: در طرح کاروان قرآنی منادیان وحدت که از تاریخ 10 آذر مصادف با 12 ربیع الاول شروع شده و تا 16 آذر ( 18 ربیع الاول) به طول خواهد انجامید، قاریان برتر کشوری مهمان از شهرهای مقدس مشهد و قم، حافظان و قاریان برجسته اهل سنت و شیعه و گروه های مدیحه سرایی ممتاز استان گلستان در سر تا سر استان به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

POSTER CH


انتهای پیام/