شورای شهر و شهردار نوده خاندوز همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی با امام جمعه شهرستان آزادشهر دیدار کردند.

به گزارش تیتر آزاد، به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، اعضای شورای شهر و شهردار نوده خاندوز با امام جمعه آزادشهر دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام شهابی امام جمعه آزادشهر ضمن تبریک دهه فجر، اظهار کرد: انقاب اسلامی با رهبری امام خمینی و ایستادگی مردم در برابر استکبار جهانی به پیروزی رسید. استکبار که منافع خود را در ایران و منطقه از دست داده است و ایران را خطری بزرگ برای اهداف خود می داند، از ابتدای نظام درصدد براندازی نظام مقدس اسلامی بوده است .

حجت الاسلام شهابی ادامه داد: دشمنان به این نتیجه رسیده است که برای براندازی نظام باید ابتدا حمایت مردم از ولایت فقیه کم رنگ کند، برای همین است، نوک پیکان هجمه های خود را به سوی ولایت فقیه نشان گرفته است. امام خمینی (ره) با دور اندیشی خود این دسیسه دشمن را پیش بینی کرده بود و برای همین فرمودند، پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسید. ولایت فقیه رکن اساسی این انقلاب است و پیروی از ولایت فقیه باعث استمرر و پیشرفت این انقلاب خواهد شد. 

امام جمعه آزادشهر در خصوص شهر نوده بیان کرد: شهر نوده خاندوز یکی از شهرهای زیبای استان است و شهردار و اعضای شورای این شهر باید تلاش کنند تا شهری آباد و زیباتر از این که هست بسازند.

وی در پایان گفت: جنگلهای شهر نوده، بسیار زیبا هستند و این شهر پتانسیل خوبی برای جذب توریست دارد. 

 

1

2

3

خبرنگار: پویا رجبلو

انتهای پیام/