امروز صبح، نشست خبری رئیس بیمارستان حضرت معصومه (س) آزادشهر با اصحاب رسانه این شهرستان در دفتر وی برگزار شد.

 به گزارش تیترآزاد، رسول صلاحی رئیس بیمارستان حضرت معصومه شهرستان آزادشهردر نسشت خبری امروز صبح، اظهار کرد: هدف ما از برگزاری این نشست خبری در مرحله اول معرفی خدمات بیمارستان است. بخش بستری شامل بخشهای داخلی، جراحی، اطفال، نوزادان، زنان و زایمان و زایشگاه و بخش پاراکلنیک شامل رادیولوژی، آزمایشگاه و داروخانه که ۲۴ ساعته در حال خدمات دهی هستیم.

 صلاحی ادامه داد: بیمارستان حضرت معصومه آزادشهر، بخاطر موقعیت جغرافیایی می توانست منشاء خدمات بیشتر و در جای مناسب تری باشد، اما به دلیل مقتضیات مدیریتی با ۲۳ تختخواب و ۲ بخش افتتاح شد،که امروز با ۱۰ بخش در حال خدمات رسانی می باشد.

 وی افزود: هدف و چشم انداز ما در بیمارستان حضرت معصومه ، تکریم ارباب رجوع است و در همین خصوص، در ارزیابی کشوری، بیمارستان ما بخاطر کیفیت خدماتی که ارائه می دهد از بیمارستان درجه ۳ به بیمارستان درجه یک ارتقاء یافت.

 رئیس بیمارستان حضرت معصومه تصزیح کرد: ما هر ماه برای بالا بردن کیفیت خدمات رسانی و ارتقاء دانش کارکنان، آنها را به کارگاه های آموزشی با حضور مدرسین درجه یک استان و همچنین بازدید از بیمارستانهای ممتاز استان می فرستیم. همچنین برای تقویت روحیه کارکنان ، هر ماه اردو های تفریحی برگزار می کنیم.

صلاحی ادامه داد: بیمارستان حضرت معصومه در سال ۱۳۹۶ بیش از ۹۰ هزار مراجعه کننده داشته است. افزایش مراجعه کنندگان نشان از رضایت مردم دارد. باید اعلام کنم که ۱۰ درصد بیمارانی که در سال جاری به بیمارستان آمدند شامل تخفیفات بیمارستانی شدند. که ۳۳۸ نفر از آنها معرفی شده از سمت کمته امداد و بهزیستی نبود و مددکار بیمارستان لزوم کمک به آنها را تشخیص داد.

 وی خاطرنشان کرد: بیشترین مرگ و میر در کشور ما بخاطر جاده، سرطان و بیماریهای قلبی و عروقی است. ما تلاش کرده ایم با بالا بردن سطح دانش و کیفیت پزشکی و خدمات دهی مناسب و در نتیجه کاهش اعزام بیمار به شهرستاهای مجاور، جاده را برای بیماران حذف کنیم. در این رابطه سال جاری تا انتهای بهمن ماه ۷۰۱ مورد کاهش اعزام داشته ایم. لازم به ذکر است که اورژانس ما ۲۴ ساعته فعال می باشد.

 رئیس بیمارستان حضرت معصومه (س) آزادشهر ادامه داد: ما در این بیمارستان اقدامات اولیه ترومادی که سرعت در آن بسیار مهم و ضروری است را انجام می دهیم. همچنین در این بیمارستان، تا بهمن ماه سال جاری ۱۴۶۵ عمل جراحی داشته ایم. در بحث فیزیوتراپی نیز با بخش خصوصی قرارداد داریم که هر روز در بیمارستان حضور داشته باشد.

انتهای پیام/