به گزارش تیتر آزاد به نقل از نود،وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: ما در بازی مقابل برزیل به طور کل نتوانستیم راندمان مناسبی را به صورت یک کار تیمی ارائه دهیم.

به گزارش سایت نود، رائول لوزانو پس از شکست سه بر یک ایران برابر برزیل در هفته دوم لیگ جهانی اظهار داشت: در ست اول و دوم مسابقه به ویژه ست دوم مقابل برزیل ریتم خوبی داشتیم اما در ست‌های سوم و چهارم نتوانستیم ریتم تیمی را حفظ کنیم.

وی تصریح کرد: در این مسابقه در برخی فاکتورها توانستیم راندمان و کارایی خوبی از خودمان نشان دهیم اما نتوانستیم راندمان مناسبی را به صورت یک کار تیمی ارائه دهیم. تیم ایران امروز در اسپک عملکرد خوبی نداشت به خصوص دریافت‌هایی که از منطقه چهار می‌رسید این شرایط را سخت‌تر می‌کرد.

وی با بیان اینکه هنوز بین بازیکنان داخل و بیرون از زمین ایران تفاوت راندمان دیده می‌شود، گفت: باید این اختلاف را از بین ببریم. این مشکل بیشتر در اسپک دیده می‌شود. هنوز نتوانستیم به این نقطه برسیم که نفرات جایگزین همان ریتم تیمی را ادامه دهند.

لوازنو با تاکید بر اینکه در لیگ جهانی با تیم‌های قدرتمندی مسابقه می‌دهیم، گفت: حریفان واقعا قدرتمند هستند و سه شکست ایران برابر برزیل و آمریکا بوده که بهترین‌های جهان هستند. این تیم‌ها در مرحله نهایی لیگ جهانی حضور خواهند داشت.

وی درباره بازی آینده تیم ملی والیبال ایران گفت: فردا با تیم صربستانی بازی خواهیم کرد که توانسته برزیل را با اقتدار شکست دهد، البته این باخت‌ها، شکست‌های هشدار دهنده‌ای نیست و هنوز جا برای کار داریم.