فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ورود این نیرو به حوزه زیرسطحی‌ها خبر داد و گفت که دستاوردها در این زمینه در رزمایش‌های آتی رونمایی می‌شوند.

به گزارش تیتر آزاد، سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، درباره آمادگی‌های دفاعی این نیرو در برابر تهدیدات گفت: ما در آمادگی کامل به‌سر می‌بریم و تمام تحرکات دشمنان فرامنطقه‌ای را که در منطقه ما حضور دارند زیر نظر داریم.

بیشتر بخوانید
"نیروی دریایی سپاه" و " نهاجا و نزاجا" برترین نیروهای ایران شدند

تهدیدات فرمانده نیروی دریایی سپاه برای متجاوزین به خلیج فارس

دریادار فدوی: آمریکا زمانی از توانمندی ما مطلع می‌شود که دیگر کاری از دستش برنمی‌آید

وی افزود: کوچکترین تحرک دشمنان در منطقه زیر چشم نیروهای اطلاعات و عملیات ما قرار دارد.

سردار تنگسیری درباره برنامه‌های نیروی دریایی سپاه برای ارتقای توان موشکی، پهپادی و تکاوری این نیرو تصریح کرد: روز به روز در حال ارتقای توان رزمی نیرو هستیم که این امر دستور فرمانده معظم کل قوا است، این امر، اعتقاد ما است و بر همین اساس در حوزه‌های شناوری، موشکی، پهپادی و تکاوری و حتی در حوزه زیرسطحی هم در حال کار و ارتقای توان نیروی دریایی سپاه هستیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه درباره ورود این نیرو به حوزه زیرسطحی، اظهار داشت: حوزه زیرسطحی یکی از نیازهای ما است که باید به این سمت برویم.

وی در پاسخ به این سؤال که "آیا تا کنون دستاوردی در حوزه زیردریایی‌ها هم داشته‌اید که بخواهید از آن رونمایی کنید؟"، گفت: این امر ان‌شا‌ءالله در رزمایش‌های آتی نیروی دریایی سپاه رخ ‌خواهد داد.

وی درباره تسلیح پهپادهای ندسا هم اظهار داشت: در این زمینه به‌دنبال محمول‌سازی و تسلیح این پهپادها به تسلیحات نقطه‌زن هستیم.

انتهای پیام/*