نماینده مردم شریف گنبدکاووس و بخش داشلی‌برون در نامه‌ای به معاون رئیس جمهور نسبت به عدم پرداخت پول گندمکاران به شدت انتقاد کرد.

تجاوز مرد 30 ساله به دختر 12ساله در یکی از روستاهای شهرستان گرگان منجر به خودکشی و مرگ وی شد.

اداره کل شیلات گلستان ضیافت افطاری برگزار کرده که در آن از چند عنصر سیاسی غیر مرتبط با این اداره حضور یافتند و قسمت مدیران و پرسنل جدا از هم دیده شده بود .

دزد نابکار دوربین و لب تاپ مجید میهن دوست عکاس خبرگزاری ایرنا گلستان را به سرقت برد .

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس ‌گفت: مشارکت بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در طرح‌های اقتصادی در مناطق محروم، به جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها، منجر می‌شود.

اینکه قطار تغییرات دانشگاه آزاد به گرگان رسیده را باید باور کرد اما اینکه چه کسی بر کرسی ریاست دانشگاه آزاد استان تکیه می زند را هنوز کسی نمی داند اگر چه چند نفر گزینه هستند .

قاطبه منتقدان دولت اقدام ناشایست عده‌‌ای در راهپیمایی روز قدس علیه رئیس‌جمهور را محکوم و مرتکبان را سرزنش کردند چراکه یقیناً اینگونه رفتارهای از مسیر ادب و انصاف خارج است.

دادستان مرکز استان گفت :مقام معظم رهبری در خصوص ناتوی فرهنگی و مشکلات این حوزه کرارا هشدار داده بودند و باید مراقب باشیم مدل اندلس برای ایران اسلامی پیاده نشود .

این روزها که انجام هر کارکوچک و بزرگی به اینترنت و دنیای مجازی ربط پیدا می کند، قطع شدن پیاپی اینترنت در استان گلستان آن هم موقعی که کار مهمی در حال انجام است، به امری ملال آور و کلافه کننده تبدیل شده است.

با گذشت بیش از یک ماه از برداشت گندم در گلستان متاسفانه علیرغم وعده های متعدد هنوز پول گندم کشاورزان پرداخت نشده است .

آیت الله علوی در جمع مردم روزه دار گرگان حرکت مقتدرانه سپاه به مقر تروریستها را تنها سیلی کوچکی به دشمن خواند.