رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان گفت: امسال چندین باند کارچاق کنی ، جعل اسناد و عناوین قضایی در استان شناسایی و اعضای آن ها دستگیر شده اند.

بعد از چند روز اکبر کلبادی مرا صدا و کرد و گفت حاج غلام با 200 هزار تومان مساعده ( آن موقع پول کمی نبود) برای عیدی آخر سال موافقت گفت بدید این "بِچه" بره عید رو خوش باشه .

فعال رسانه ای استان گلستان در گرارشی به نا امن بودن شبکه های اجتماعی اشاره کرد و افزود: جاسوس دشمن در فضای مجازی نباشیم.

چند سالی است که در روزهای اواخر بهمن، تعدادی از مردم کشورمان اقدام به بزرگداشت روزی به نام "ولنتاین" می کنند که معرف سبک زندگی غربی است.

تحلیلگر مسائل سیاسی در یادداشتی در باب سخنان اخیر رئیس جمهور در راهپیمایی 22 بهمن در تهران واکنش نشان داد و گفت: آقای روحانی اظهار کرد "قانون اساسی بن‌بست‌ها را برداشته است. اگر جایی با هم بحث داریم به اصل 59 قانون اساسی مراجعه کنیم. این اصل می‌گوید در برخی موارد قانونگذاری و اعمال قوه مقننه، مراجعه به آرای مستقیم مردم است. اگر جناح‌ها سر موضوعی اختلاف دارند، صندوق آرا را بیاوریم. هر چه مردم گفتند به آن عمل کنیم".

انتخاباات عضویت درهیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان از هشت صبح امروز24 بهمن ماه آغاز شد.

در حالیکه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان مهلت ثبت نام اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات را 18 بهمن اعلام کرده بود اما متاسفانه ثبت نام همچنان ادامه دارد .

جانباز 70 درصد سرفراز گنبدی در هشت سال دفاع مقدس، به همرزمان شهیدش پیوست.

قطعنامه راهپیمایی سراسری یوم الله ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۶ توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صادر و در مراسم امروز قرائت شد.

جانباز شیمیایی دوران دفاع مقدس سرهنگ حمزه کیاء شب گذشته در اثر عارضه شیمیایی در بیمارستان بقیه الله (عج) تهران به همرزمان شهیدش پیوست.

ثبت‌‌نام از نامزدهای عضویت درهیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان تا پایان وقت اداری 23 بهمن ماه تمدید شد.