فرمانده سپاه گرگان از برگزاری اولین یادواره شهدای سادات و 72 شهید محله ایرانمهر با سخنرانی حجت الاسلام مهدی طائب دراین شهرستان خبرداد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گلستان گفت :ماحصل این نشست ها و جلسات انعقاد 4 تفاهم نامه و سند همکاری بود و همچنین دو تفاهم نامه ایجاد کشتارگاه در قیزیل اوردا از سوی تاجر ایرانی و همچنین کشت برنج در این استان بود.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از کشف تخلف 311 میلیارد ریالی گندم در گلستان خبر داد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هر چند نیازی به تجربه مجدد نبود، اما تجربه برجام ثابت کرد آمریکا هیچ‌گاه قابل اعتماد نبوده و نیست.

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: مدیرانی که در مناطق خوش آب‌و‌هوای استان گلستان، ویلاسازی می‌کنند تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

آسیب‌هایی که وزیر آموزش و پرورش درباره‌شان حرف می‌زد بسیار علنی و بی‌پرده ظاهر شد ‌در اصفهان، از روی یک پل ماشین‌رو و از میان افکار دو دختر نوجوان، همان‌ها که دل به ارتفاع و سقوط زدند، که یکی‌شان در دم جان باخت و دیگری حالش بد است.

منابع موثق خبر دادند که مدیر داروخانه هلال احمر گلستان که همسر یکی از مدیران کشوری این سازمان است با رانت یکی از شرکتهای دارویی در سفر پاریس به سر می برد .

فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری عامل اخلال در نظام اقتصادی و کشف تسهیلات غیرمجاز به ارزش ۵ میلیارد ریال در شهرستان کردکوی خبر داد.

هنوز بیش از 70 خبرنگاری که در عرصه رسانه استان مشغول به فعالیت هستند عضو این خانه نیستند و طبعا به همین دلیل این انتخابات همه جانبه و مورد پسند همه خبرنگاران نیست و از درجه اعتبار ساقط است .

تفاهم نامه همکاری های بازرگانی، اقتصادی، علمی، گردشگری و فرهنگی بین استاندار گلستان(جمهوری اسلامی ایران) و قزل اوردا(جمهوری قزاقستان) به امضا رسید.

رئیس کل دادگستری گلستان مدیرانی که در مناطق خوش آب و هوا ، ویلا سازی می کنند تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.