مستند "پس از سیل" پای درد دل مردم پس از 30 روز از وقوع سیل ویرانگر نوروزی نشسته و روایتی از مشکلات مردم مناطق سیل زده استان گلستان پس از خروج سیلاب را نشان می دهد.

تعداد 36 نفر از نیروهای حفاظت فیزیکی اداره غله استان گلستان که همگی قرارداد مستقیم با اداره کل غله استان دارند با فشارهای دفتر مرکزی ساری تنزل خدمتی پیدا کرده و قرار است به پیمانکار بخش خصوصی واگذار شوند .

در سایه چنین تجارب گرانسنگی است که در دهه های پیش رو می توان کارآزموده و پرانگیزه از انقلاب حراست کنید و رسالت اعتقادی و تشکیلاتی خویش در سربازی گمنام امام زمان(عج) را با نزدیک کردن هر چه بیشتر انقلاب اسلامی به : «آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی ارواحنافداه» تحقق ببخشید.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان از رهاسازی آب سد گلستان با مقدار ۲۰ متر مکعب بر ثانیه با هدف ایجاد ظرفیت خالی در مخزن سد خبر داد.

سرپرست استانداری گلستان گفت: نقش اصلی پروژه بند ولی پخش سیلاب و انتقال بخشی از ظرفیت رودخانه گرگانرود تا میزان 40 مترمکعب در ثانیه به سمت کانال های پایین دست به رودخانه شور و کاهش حجم رودخانه گرگانرود برای به حداقل رساندن سیلاب ها است.

با موافقت رهبری معظم انقلاب ، نیروهای جهادی مردمی جانباخته در حادثه واژگونی قایق در شهر گمیشان «شهید خدمت» محسوب می‌شوند.

۱۰۰ طلبه و روحانی در اقدامی جهادی با حضور در مناطق سیل زده، در حال مسدود کردن ورودی آب به شهر آق قلا هستند.

یزدانی رئیس جدید دادگستری شهرستان گنبدکاووس شد.

نماینده گنبد کاووس گفت: اقدامات بیهوده و بچه گانه ترامپ و همدستانش در قرار دادن این نیروی ارزشی و انقلابی در لیست گروه های تروریستی، ملت بزرگ ایران را متحدتر و بیش از پیش با سپاه هم بسته تر و همراه تر خواهد کرد.

سرپرست استانداری گلستان گفت: مردم ما نسبت به خدمات سپاه قدردان هستند و حمایت خود را به گوش جهانیان خواهند رساند چرا که بر این باوریم که سپاه پاسداران از بدنه انقلاب و مردم است.

نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا ضمن تبریک سوم شعبان و روز پاسدار، اقدام آمریکا در قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی را محکوم کرد.