مدیرکل راه‌آهن شمال شرق ۲ با اشاره به اینکه به دنبال راه‌اندازی کارخانجات بازسازی و تعمیر ناوگان مسافری هستیم، گفت: با کمک دولت بازسازی و تعمیر واگن‌های مسافری در استان گلستان انجام می‌شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه فرهنگیان نیازمند بازبینی ساختاری است، سالهای گذشته تعلیم و تربیت از مسیرش خارج شد و انتظاراتی که برای تقویت این جایگاه بود براورده نشده است.

مدیر امور اراضی جهادکشاورزی گلستان گفت: 35 حکم قطعی تخریب ساخت غیر مجاز امسال در گلستان انجام شد.

فرمانده سپاه نینوا گفت: قرار دادن تریبون مقدس دانشگاه در اختیار فعالین فتنه تحت عنوان فعال سیاسی اشتباه و خطا است.

قرار است روز سه شنبه 21 آذرماه غلامرضا ظریفیان یکی از عناصر اصلی فتنه 88 در دانشگاه گلستان سخنرانی کند ، سیاسیون افراطی با این انتخاب "یغمایی" را دور خواهند زد .

دانشگاه فرهنگیان خطاب به منتقدین با بیان اینکه از حضور دلسوزان نظام در دانشگاه نترسید گفت : حتی استاندار و فرماندار نیز نمی توانند بر خلاف قانون و سیاست های دولت جلسات مجوز دار را لغو کنند.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان گلستان گفت: برنامه سخنرانی روز دانشجو در پردیس امام خمینی از طرف دانشگاه، کنسل نشده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه گرگان گفت: در بحث محرومیت زدایی در سطح شهرستان گرگان فعالیت‎های متنوعی داشتیم و گروه های جهادی متشکل از 200 بسیجی را تاکنون به مناطق محروم اعزام کنیم .

هنوز جنبش دانشجویی سنگرهای فتح نشده بسیاری در تبیین جهاد کبیری عنی شناخت دشمن و مقابله با آن در صحنه‌‌های علمی و سیاسی و اجتماعی بر دوش دارد که این مسئولیت مقدس، با توکل بر خدا و عزم و اراده ای قوی محقق خواهد شد.

قرار است روز ۲۱ آذر در دانشگاه گلستان مراسم روز دانشجو با سخنرانی عضو افراطی جمعیت توحید و تعاون و هسته اصلی فتنه های ۷۸ و ۸۸، برگزار گردد.

فعال سیاسی اعتدالگرا با اشاره به نه بزرگ مردم گرگان به اصلاح طلبان در انتخابات اخیر گفت : اصلاح طلبانی چون رفعتی بجای سخنرانی در دانشگاه ها پاسخگوی عملکرد خویش در دوران مدیریتشان باشند.