سردار آزمون ستاره گنبدی فوتبال ایران در پی فشارهای روحی ناشی از لومپن های فضای مجازی از فوتبال خداحافظی کرد اما ...

به گزارش تیتر آزاد به نقل از گلستان ما ؛ فوتبال ورزشی جذاب ، شاد ، پرجاذبه اما در عین حال نامردی است . جام جهانی 2018 برای تیم ملی ایران با سرافرازی به پایان رسید ، تیمی که قبلا برای نباختن و گل نخوردن می رفت در این دوره آنچنان خوش درخشید که تیم هایی چون اسپانیا و پرتغال در مقابلش وقت کشی کرده و برای شنیدن سوت پایان لحظه شماری می کردند .

فوتبال بازی اشتباهات است و اگر قرار بود که هیچ بازیکنی اشتباه نکند اصلا شاهد بازی زیبا و هیجانی نبودیم ، طرفداران فوتبال مخصوصا هواردان تیم ملی ایران هم بسیار دوست داشتنی و هیجانی هستند و در جام جهانی 2018 خالق صحنه های زیبایی چه در روسیه و چه در داخل خاک وطن بودند .

اما بعد از بازیهای ایران در این دوره ، انتقاداتی به برخی بازیکنان ملی پوش کشورمان شد که باعث آزار آنها ، کاهش روحیه و نهایتا خداحافظی از تیم ملی فوتبال شد که بارزترین آن سردار آزمون ستاره گنبدی فوتبال ایران بود که در صفحه اینستاگرام خود آهنگ خداحافظی را زد .

اما سردار بداند مردم ایران قدردان او گلهایش در مرحله مقدماتی جام جهانی هستند و به مدد گلهای او بود که به جام جهانی رفتیم ، خیلی از بازیکنان بزرگ در جام 2018 از دور خارج شدند از جمله مسی از آرژانتین و مولر از آلمان و ... و نباید او خیلی زود روحیه اش را از دست بدهد .

اما بی فرهنگی و بی تربیتی معدودی از افراد در تلگرام و فضای مجازی در اهانت و ناسزاگویی به بازیکنان فوتبال و خانواده های آنها باعث رنجش خاطر آنها می شود ، سردار باید این نکته را بداند که فضای مجازی اصالت ندارد و تربیت نشده است لذا آن را فضایی تصور کند که هر کسی ممکن است هر چه بگوید لذا یک گوش را در و یک گوش را دروازه قرار دهد .

قرار نیست یک ستاره با چند نوشته بی ادبانه خاموش شود ، برگرد و سرورس کن ... تو هنوز 23 سال سن داری .

این روزها اگر چه از وضعیت بد اقتصادی و سوء مدیریت ها حالمان خراب می شود اما فوتبال قرصی بود که حالمان را خوب کرد و فعلا داریم حال می کنیم پس تو هم برگرد تا همچنان کیفمان کوک باشد و این روزهای خوب را خوش باشیم .

انتهای پیام /