فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در پیامی از رسانه های انقلابی استان گلستان بخاطر پوشش رسانه ای رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول ا... ۲ تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش تیتر آزاد، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در پیامی از رسانه های انقلابی استان گلستان بخاطر پوشش رسانه ای رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول ا... ۲ و تشکر کرد. متن پیام به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند متعال را شاکریم که نعمت بی نظیر #بسیج را به #انقلاب_اسلامی هدیه کرد.#بسیج و #بسیجیان به فرموده ی امام راحل مصداقی از ایثار و فداکاری می باشند.آنان که از هر فرصت و زمانی برای تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی ، سربازی ولایت ، خدمت بی منت و تحقق تمدن نوین اسلامی تلاش نموده و با خلوص و صفای باطنی و صداقت و استواری در مسیر انقلابی گری و جهاد حرکت می نمایند.

#رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص)2 ، نمایش اقتدار و انسجام و مظهر صلابت ، ایستادگی و امید ملت شریف ایران بود و فرزندان بسیجی این مرز و بوم به تمام جهانیان ، بویژه استکبار جهانی اعلام کردند که ما پای انقلاب اسلامی ایستاده ایم و همچون گذشته پر افتخار انقلاب اسلامی دشمنان را مأیوس و ناامیدکردند.

رسالت خطیر نمایش و انعکاس این حرکت عظیم به گوش و چشم جهانیان بر عهده ی بسیجیان رسانه و رسانه های بسیجی و انقلابی بود که بحمدالله همگان شاهد انعکاس شایسته اقتدار و خدمت بی منت بسیج توسط اصحاب رسانه بودند که این اقدام انقلابی نیز از نعمت ها و الطاف خداوند می باشد.

اینجانب ضمن عرض خداقوت به آحاد بسیجیان عزیز بر خود فرض میدانم از عموم رسانه های #انقلابی و #بسیجی استان گلستان به جهت حضور و انعکاس شایسته و معنا دار رزمایش اقتدار عاشورایی تقدیر و تشکر نموده و تلاش های ویژه ی رسانه ملی را نیز در حوزه صدا ، سیما و خبر ارج می نهم.

دوام توفیقات و خدمات ارزنده شما اصحاب رسانه را تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و زعامت حضرت امام خامنه ای مدظله العالی مسئلت دارم.

سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان