مسئول اورژانس 115 گالیکش گفت: در دو حادثه رانندگی در تقاطع روستای قلی تپه و پارک ملی گلستان، 16 سرنشین خودروها مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

به گزارش تیتر آزاد به نقل زا گلستان ما، کیومرث یحیایی در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه گفت: ساعت 10:40 صبح امروز در یک حادثه رانندگی در تقاطع روستای قلی تپه، یک خودروی پراید که از مسیر روستای قلی تپه وارد مسیر جاده گالیکش به سمت روستای دوزین شده بود، با یک دستگاه پراید دیگر تصادف کرد.

وی افزود: یکی از این خودروها دارای دو سرنشین بود که با خودروی دیگر که با هشت سرنشین به سمت روستای دوزین در حال حرکت بود برخورد کرده و تمامی 10 سرنشین این دو خودرو به علت جراحات وارده، توسط آمبولانس‌های 115 گالیکش، پایگاه سه‌راهی روستای تراجیق و هلال‌احمر مینودشت روانه بیمارستان شدند.

به گفته یحیایی، مجروحان ابتدا روانه بیمارستان فاطمه الزهرا سلام‌الله علیها مینودشت شده و چهار نفر از سرنشینان دو خودرو به علت شدت جراحات وارده به بیمارستان شهید مطهری گنبد انتقال یافتند.

پلیس‌راه مینودشت علت تصادف را عدم رعایت حق تقدم و سد معبر نمودن خودرویی که از سمت روستای قلی تپه در حال حرکت بود، اعلام کرد.

مسئول اورژانس 115 گالیکش گفت خاطرنشان ساخت: همچنین شب گذشته محور پارک ملی گلستان در تصادف پژو 206، 405 و پراید 6 نفر از سرنشینان این خودروها مصدوم شدند.

یحیایی افزود: مصدومین این حادثه نیز توسط اورژانس 115 تنگراه و آق قمیش و هلال‌احمر تنگراه به بیمارستان کلاله اعزام شدند.

 

nilkooh3115 1

nilkooh3115 1

nilkooh3115 1

nilkooh3115 1

nilkooh3115 1

انتهاي پيام/