رییس بسیج اساتید گلستان گفت: نخبگان خصوصا نخبگان علمی که در تمدن نوین اسلامی نقش اساسی تری را ایفا می کنند برخودشان فرض می دانند در دفاع از ارزشها آستینها را بالا بزنند وبه تبیین ارزشهای انقلاب بپردازند.

به گزارش تیتر آزاد به نقل از گلستان ما؛ غلامرضا منتظری در حاشیه همایش چهل سالگی انقلاب با توجه به نقش نخبگان در این دهه گفت: در بین نخبگان خصوصا نخبگان علمی که در تمدن نوین اسلامی نقش اساسی تری را ایفا می کنند برخودشان فرض می دانند در دفاع از ارزشها آستینها را بالا بزنند وبه تبیین ارزشهای انقلاب بپردازند.

غلامرضا منتظری افزود: برگزاری اینگونه همایشها اغازی بر خط بطلان کشیدن بر نقشه های دشمنان است که با اینگونه نشستها و مراسمات می توان افکار عمومی را به سمت دانش و بینش رشد و ارتقاء داد.

وی با توجه به دشمنی جبهه استکبار با انقلاب اسلامی بیان کرد: از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی دشمنان قسم خورده تیرهای سهمگین را در خشاب تفنگ خود گذاشتند و برعلیه انقلاب و معمار آن شلیک کردند اما با گذشت چهل سال این انقلاب به شجره طیبه ای تبدیل شد که نه تنها ایران بلکه دوستاران عزت و عدالت از آثار آن در حال استفاده هستند.

منتظری گفت: تردیدی نداریم ملت اگر ناصر دین خدا باشد و نگاه خود را به پرچم عزت مقتدای خود معطوف کند نصرت الهی باز هم شامل حالش می شود.

انتهای پیام/