نایب رییس خانه مطبوعات گلستان در پاسخ به نامه جنجالی مدیرکل ارشاد استان گفت: نامه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به دستگاههای اجرایی با هدف دودستگی و انشقاق بین رسانه ها صورت گرفته است.

به گزارش تیتر آزاد به نقل از گلستان ما، عبدالجواد عموزاد خلیلی نایب رییس خانه مطبوعات گلستان صبح امروز در کردکوی در گفت گو با رادکانا در خصوص نامه جنجالی مدیرکل ارشاد استان اظهار کرد: نامه کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به دستگاههای اجرایی با هدف دودستگی و انشقاق بین رسانه ها و با مشاوره های مغرضانه به ایشان صورت گرفته است تا خانه مطبوعات مورد نظر خودشان را روی کار بیاورند.

وی افزود: خواهشم از رسانه ها و اعضای خانه مطبوعات استان اینست که آرامش خود را حفظ کرده و از اظهارنظرهای شتابزده و عجولانه پرهیز کنند.

عموزاد تصریح کرد: تنها بازنده این بازی خبرنگاران و اصحاب رسانه استان و برنده آن مافیای آگهی ها در استان و عناصر شکست خورده در انتخابات هییت مدیره ۳۰ بهمن ۹۶ هستند که هنوز هم در کار ثبت خانه در اداره ثبت اخلال می کنند.

نایب رییس خانه مطبوعات گلستان اذعان داشت: وقتی از آموزش و پرورش و نهادهای دیگر برای فرهنگ و ارشاد مدیر کل تعیین کنند بهتر از این نمی شود.

وی با اشاره به این که ایشان اگر یک بار هم اساسنامه خانه مطبوعات را می خواند متوجه می شد که هییت مدیره خانه مطبوعات در مقابل مجمع عمومی پاسخگوست نه مدیر کل ارشاد، افزود: این اقدام مدیر کل ارشاد دخالت در کار یک نهاد صنفی، غیر دولتی است و بخشی از سومدیریتهای ارشاد ناشی از بی اطلاعی مدیر کل از أین حوزه است که کارشناسان خود را نیز خسته کرده است .

وی در پایان اعلام کرد: بزودی در یک نشست خبری با حضور هییت مدیره خانه مطبوعات استان پشت صحنه خیلی از این مباحث روشنگری خواهد شد.

انتهای پیام/