مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت : بیمه تامین اجتماعی به درخواست ما مبنی بر انتشار لیست 400 نفره افرادی که از بیمه خبرنگاران استفاده می کنند ، تاکنون جواب مثبت نداده است .

به گزارش تیتر آزاد به نقل از گلستان ما ؛ عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان ظهر امروز دوشنبه 14 آبان ماه در نشست خبری با خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه چرا تامین اجتماعی اسامی 400 نفری که تحت عنوان خبرنگار بیمه شده اند طفره می رود در حالیکه ما در استان این تعداد خبرنگار نداریم ، گفت : ما این موضوع را با مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مدیر کل تامین اجتماعی مطرح کردیم و از آنها پاسخ خواستیم .

کشمیری افزود : تامین اجتماعی می گوید به دلیل ساختار این دستگاه نمی تواند اسامی را به صورت یک جا منتشر کند منتهی ارشاد اگر در خصوص فردی مشکوک است آن را به تامین اجتماعی اعلام کند تا پیگیری ها لازم انجام شود .

وی تصریح کرد : ما هم شنیده ایم و به ما گفته اند که برخی مدیران مسئول برخی از اقوام و خانواده های خود را بیمه کرده اند در حالیکه خبرنگاران خود را بیمه نکرده اند لذا درخواست ما اینست که مدیران مسئول خبرنگاران واقعی را بیمه کنند .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان ساخت : خبرنگاران جزو زحمتکشان جامعه هستند و ارائه خدمات لازم به آنها انگیزه کار و تلاش حوزه رسانه را افزایش می دهد .

انتهای پیام /