رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: آگاهی از عمق استراتژیک دشمن بسیار مهم است ، نباید به سیاهی لشکر دشمن توجه کرد.

به گزارش تیتر آزاد به نقل از گلستان ما؛ حجت الاسلام محمد قمی ظهر امروز در همایش نقش چهره های تاثیرگذار در اعتلای فرهنگ دینی در گرگان، اظهارکرد: امیرالمونین در نهج البلاغه بر وحدت و جنگیدن در جبهه واحد و مشخص با دشمن تاکید می کند.

وی افزود: کشور در جنگ تمام عیار فرهنگی قرار دارد، این جنگ فرهنگی دیده بان می خواهد و با دانش وعلم دیده بان است که مسیر در جامعه مشخص می شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه درجنگ خط شکنان پیشقراولان فرهنگی هستند، تصریح کرد:موثران فرهنگی نباید در نزاع فرهنگی تزلزل داشته باشند.

قمی بیان کرد: آگاهی از عمق استراتژیک دشمن بسیار مهم است، نباید به سیاهی لشکر دشمن توجه کرد، پیروزی در جنگ فرهنگی و نرم دست خداست و این نصرت الهی است.

این مقام مسئول گفت: در دوران انقلاب و زمانه شرک و کفر بنابر جدیت در مبارزه فرهنگی است زیرا تا مبارزه هست و تا شرک هست ما هم هستیم چرا که پرچم لا اله الی الله را در دنیا به اهتزاز در خواهیم آورد.

قمی خاطرنشان کرد: عزت و حیات ما در سایه مبارزه است و اولین فاکتور اراده است.

وی با اشاره به فرمایشات امام راحل گفت: اسلام از روز اول زاییده شد تا در راه حق و حقیقت بکشد و کشته شود و این رسم مسلمانی است.

قمی با بیان اهتمام بیشتر به فعالیت های فرهنگی در مدیریت جدید سازمان تبلیغات گفت: من خودم را خادم فرهنگ می دانم، آنچه در حوزه من باشد در این زمینه کوتاهی نخواهم کرد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشورتاکیدکرد: هر موثر فرهنگی و در صدر آن مسئولان سازمان تبلیغات باید به رصد فرهنگی استان خود بپردازند و به مسائل استانی اشراف داشته باشند چرا که برخی موضوعات ممکن است رویکرد ملی داشته باشد و ما می توانیم برای آن ردیف بودجه تعریف کنیم.

انتهای پیام/