سجاد پورباقر بخشدار تازه از راه رسیده مرکزی گرگان استعفا داد.

به گزارش تیتر آزاد به تقل از گلستان ما ؛ عصر امروز کانال تلگرامی یکی از نشریات معتبر گلستانی منتسب به مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان خبر از استعفای سجاد پورباقر بخشدار مرکزی گرگان داد .

هنوز یک هفته از انتصاب سجاد پورباقر از طرف استاندار گلستان به عنوان بخشدار مرکزی گرگان نمی گذرد که این اتفاق افتاده است .

یک منبع نزدیک به روابط عمومی فرمانداری گرگان گفته که تا دیشب و امروز که با پورباقر بودیم حرفی از استعفا در میان نبوده و روابط عمومی فرمانداری گرگان نیز از طریق فضای مجازی متوجه این استعفا شده است .

فعلا خود پورباقر هم ترجیح داده گوشی خود را از دسترس خارج کرده تا جواب خبرنگاران و افرادی که جویای علت این استعفا هستند را ندهد .

علت این تصمیم ناگهانی هنوز بر رسانه ها و فعالین سیاسی اجتماعی شهرستان گرگان معلوم نشده است .

همچنین این تصمیم ضربه ای ناگهانی به دهیاران روستاهای بخش مرکزی زد که هر کدام طی تماس هایی با پایگاه خبری گلستان ما جویای علت این تصمیم بوده و از این جور انتصابات احساسی در این وضعیت حساس گلایه کردند و ناراحت بودند که وضعیت روستاها و اقدامات عقب مانده این حوزه چه می شود .

سجاد پورباقر از فعالین سیاسی جناح چپ و منتسب به کانون حزب الله گرگان و از نیروهای قراردادی دانشگاه علوم پزشکی بود ، در انتصاب وی با توجه به وضعیت خدمتی اش تردید بود که در پی این انتقاد از سوی این پایگاه خبری وزارت کشور ظهر امروز طی نامه ای به این موضوع واکنش نشان داد .

حال باید دید سجاد پورباقر بخاطر چه موضوعی انصراف داده است ، ایا این تازه به دوران رسیده اصلاح طلب از شرایط سخت خدمت در روستاها فرار کرده یا در اثر فشار کار و برنامه از سوی فرماندار تصمیم گرفته ترک موضع کند .

انتهای پیام /