رئیس کل دادگستری گلستان گفت: رسیدگی به پرونده گندم‌های‌ مفقودی‌ گلستان که به دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی ارجاع شده بود، تعیین وقت شد .


به گزارش تیتر آزاد به نقل از گلستان ما؛ هادی هاشمیان امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: پرونده گندم های‌ مفقودی‌ گلستان مربوط به جابجایی و توزیع غیرقانونی بیش از 9 میلیون کیلوگرم گندم به ارزش بیش از 15 میلیارد تومان است .

وی افزود: شاکی پرونده یعنی اداره غله و خدمات بازرگانی استان مدعی است سرنوشت نه میلیون و 37 هزار و 993 کیلوگرم گندمی که این اداره سال 95 به متهمان این پرونده برای نگهداری در کارخانه شان امانت سپرده بود ، مشخص نیست .

رئیس کل دادگستری گلستان با اعلام این که نخستین جلسه رسیدگی متهمان این پرونده ، 9 صبح یکشنبه 19 آبان برگزار می شود ادامه داد: دادگاه رسیدگی به این پرونده علنی و با حضور خبرنگاران برگزار می شود.

هاشمیان تصریح کرد: متهمان این پرونده سه نفرند که دو نفرشان فراری هستند و به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام تولید ، محاکمه خواهند شد.

این پرونده پس از پرونده معروف به پرهام آزادشهر ، دومین پرونده ای است که در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان رسیدگی می شود.

انتهای پیام/