رئیس کل دادگستری گلستان به نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در استان هشدار داد تا پول‌های کثیف را وارد جریان تبلیغات انتخابات نکنند و در غیر اینصورت به عنوان جرایم انتخاباتی با آن برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش تیتر آزاد به نقل از خبرگزاری تسنیم، هادی هاشمیان پیش از ظهر امروز در جلسه مشترک اعضای هیئت نظارت و ستاد انتخابات استان گلستان اظهارداشت: همه دستگاه‌ها باید برای برگزاری انتخابات پرشور و باشکوه وارد میدان شوند و زمینه حضور حداکثری مردم را در پای صندوق‌های رای فراهم کنند.

وی با بیان اینکه اولویت دستگاه قضایی پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی است، به نامزدهای انتخابات هشدار داد و تأکید کرد که پایبند به قانون باشند.

هاشمیان تأکید کرد: برای برپایی انتخاباتی پرشور دستگاه قضایی وظیفه پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی قبل، حین و بعد از برگزاری انتخابات را برعهده دارد و در این موارد با کسی تعارف نمی‌کند.

بیشتر بخوانید
عالی: در انتخابات مجلس کسی را انتخاب کنید که دنبال سلفی گرفتن با امثال موگرینی نباشد

فرماندار زنجان: اخذ تعهدنامه اعلام دارایی کاندیداهای انتخابات مجلس موجب شفافیت خواهد شد

فرمانداران لرستان انتخابات مجلس را قانونمند برگزار کنند

وی ادامه داد: آرای مردم حق‌الناس است و همه مجریان انتخابات و هیئت‌های نظارت باید به درستی کار خود را انجام دهند.

رئیس کل دادگستری استان گفت: استفاده از امکانات دولتی به نفع فرد یا افرادی، تهدید یا تطمیع افراد، خرید و فروش رای و ورود پول‌های کثیف در زمان تبلیغات از مهمترین جرایم انتخاباتی است که نامزدها و هواداران آنان مطمئن باشند در صورت مشاهده دستگاه قضایی حتما با این تخلفات برخورد می‌کند.

انتهای پیام/