نماینده مردم شادگان در مجلس با اعلام این خبر که در شهرستان شادگان آب شرب و کشاورزی مردم قطع شده است، گفت: شهرستان شادگان با جمعیت 160 هزار نفر امروز با بحران کمبود آب مواجه است؛ مردم این شهرستان آب مورد نیاز برای شرب و کشاورزی خود را در اختیار ندارند و آب در این منطقه قطع شده است.


به گزارش تیترآزاد، مجید ناصری نژاد، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شادگان در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اعلام این خبر که در شهرستان شادگان آب شرب و کشاورزی مردم قطع شده است، گفت: شهرستان شادگان با جمعیت 160 هزار نفر با بحران کمبود آب مواجه است؛ مردم این شهرستان آب مورد نیاز برای شرب و کشاورزی خود را در اختیار ندارند و آب در این منطقه قطع شده است.

وی ادامه داد: با توجه به دما هوای بالای 50 درجه سانتی گراد در ماه رمضان اغلب روستاهای این شهر و از جمله مرکز شهر با قطعی آب روبرو است و هیچکدام از مسئولین دولتی علی رغم نامه نگاری هایی که با آنان شده است تا کنون اقدامی در جهت حل بحران کم آبی استان خوزستان بویژه شهرستان شادگان انجام نداده اند.

نماینده مردم شادگان در مجلس با اشاره به بازدید هایی که از مناطق مختلف شهرستان شادگان داشته است بیان کرد: امروز و روز گذشته از نقاط مختلف شهر بازدید بعمل آوردیم، مردم مستاصل هستند بسیاری از آنها به دلیل کمبود آب دچار بیماری شده اند؛ در جایی رفتیم که مردم به دلیل نبود آب گریه می کردند و از وضعیت موجود به نماینده خود گله و زاری می کردند، چرا مسئولین متوجه درد مردم نیستند؟ مردم شهرستان شادگان با کمبود آب برای مصرف شرب و کشاورزی روبرو هستند.

ناصری نژاد در ادامه بحران کمبود آب در جنوب کشور را مهم دانست و گفت: امروز مردم جنوب کشور با بحران کمبود آب مواجه هستند و کسی پاسخگوی نیاز های مردم در این منطقه نیست، با بسیاری از مسئولین مربوطه جلسه گذاشتیم و نامه نگاری کردیم ولی تا کنون اقدامی در راستای تامین آب استان خوزستان و بویژه شهرستان شادگان انجام نداده اند.

وی در پایان افزود: نامه نگاری ها و جلسه های متعددی را با وزیر نیرو و مسئولان مربوطه داشتیم ولی تاکنون این جلسه ها منتج به نتیجه نشده است و خروجی را برای رفاه مردم نداشته است.

انتهای پیام/