پیش بینی می شود با استاندار شدن صالحی 2 معاونت و 12 پست مدیر کلی در اختیار برخی فعالان فتنه 88 و عناصر زاویه دار با نظام در اختیار این گروه قرار بگیرد که در این صورت فاجعه ای سیاسی و انقلاب مخملین استانی اتفاق می افتد .

به گزارش تیترآزاد به نقل از گلستان ما ؛ این روزها بحث استانداری گلستان داغ است و هر روز نام تازه ای برای تصدی این مقام مهم بر زبانها می افتد .

عطش این گمانه زنی ها از کوره اصلاح طلبان شعله ور می شود و این قافله عقب مانده از پست ها و مقام های دولتی اند که این روزها مانند زنگی مست دیوانه وار همسنگران و یاران گذشته خود را قیچی می کنند .

حسن صادقلو بعد از چهار سال حالا کم کم باید به فکر رفتن و بازنشستگی باشد هر چند که شاید تا زمان معرفی استاندار جدید چند ماهی طول بکشد و او به فکر جمع بندی عملکرد چهارس اله اش باشد اما اینکه چه کسی استاندار بعدی است جای تامل دارد .

تندروها و فعالان فتنه 88 به دنبال جایگزینی محمدرضا صالحی استاندار خراسان شمالی در گلستان هستند تا با ورود وی به استان کرسی ها و مدیریت ها را در اختیار بگیرند ، پیش بینی می شود با استاندار شدن صالحی 2 معاونت و 12 پست مدیر کلی در اختیار برخی فعالان فتنه 88 و عناصر زاویه دار با نظام در اختیار این گروه قرار بگیرد که در این صورت فاجعه ای سیاسی و انقلاب مخملین استانی اتفاق می افتد .

گروهی که در همین چهار سال گذشته جزو ناتوان ترین مدیران استان به شمار می رفتند که دو نمونه" محیط زیست" و "شیلات" پیش چشم همگان است که مدیر کل محیط زیست به دلیل ضعف عملکرد "استعفا" و شیلات نیز "عملکرد نامناسبی" داشته است و علیرغم پتانسیل های عظیم استان در بحث شیلات هیچ کاری در این زمینه نشده است .

صالحی هر از گاهی به بهانه های مختلف به گرگان سفر می کند و اخیرا هم به بهانه "عید غدیر" به دیدار آیت الله نورمفیدی رفته و سعی کرده خودش را در قلب آیت الله جای دهد ، حال سوال اینجاست که آیا در خراسان شمالی "سیدی" نبود که استاندار این استان در روز عید غدیر به دیدار آن فرد برود ؟

اما اعتدالیون و همفکران آیت الله نورمفیدی چند وقتی است که راه خود را از تندروهای فتنه گر جدا کرده اند و سعی می کنند آرامش استان را با حضور مدیران معتدل حفظ کنند چه اینکه این آرامش برند چندین ساله آیت الله بوده و دوست ندارد با حضور استاندار پرحاشیه آن را از بین ببرد .

از این جهت آیت الله اگر چه در سال 92 اصرار بر انتصاب استاندار بومی داشت اما در این برهه نیم نگاهی هم به استاندار غیر بومی دارد و همچنان احمد مجیدی یکی از افرادی است که گزینه مورد نظر آیت الله می باشد .

البته نماینده ولی فقیه در استان طبعا از نظر قانونی نمی تواند در انتصابات دخالت کند و خوب یا بد بودن خروجی عملکرد هر استانداری می تواند به نماینده ولی فقیه هم آسیب بزند ، اما در فضای استان آنقدر از منظر ایشان گزینه مطرح شده که برای برخی ها واقعا این باور شده که نظر نهایی و استاندار را آیت الله نورمفیدی انتخاب می کند نه رئیس جمهور !!

از این جهت یک خبر موثق حکایت از نشست سه جانبه اسحق جهانگیری ، سید مجتبی نورمفیدی و علی اصغر احمدی برای انتخاب استاندار آینده گلستان در دفتر معاون اول رئیس جمهوردارد که اگر صحت داشته باشد باید نقش دفتر آیت الله و پسرش را هم در این قصه پررنگ قلمداد کرد .

اما همچنان گمانه زنی ها و اضافه کردن اسامی جدید برای استانداری گلستان ادامه دارد . گویا یک جریان خاص علاقه دارد تا روند انتخاب استاندار را جلو بیندازد اما در بدنه دولت خبری نیست . در روزهای گذشته نام هوشنگ بازوند استاندار لرستان و حیدری مدیر کل سابق اداره اطلاعات استان بر زبانها افتاده است .

در همین رابطه گفته می شود دکتر تربتی نژاد نماینده مردم گرگان و آق قلا در تماسی با وزیر کشور با اعلام چنین شایعاتی خواست که بر روی گزینه بومی تاکید کند.

همچنین اصلاح طلبان استان 5 گزینه به تربتی نژاد معرفی کرده اند تا نماینده لیست امید آنها را عبدالرضا رحمانی فضلی در میان بگذارد که یکی از آنها محمد رضا صالحی است .

به هر حال باید منتظر ماند و دید چه کسی و چه زمانی هشتمین استاندار گلستان می شود .

انتهای پیام /