مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه منابع طبیعی گرگان گفت: ، کسانی که ضعف نفس و بینش دارند عامل آمریکا در داخل می شوند و فشار می آورند به مردم و مشکلات را بر عدم سازش با آمریکا تعریف می کنند و دست آموزان آمریکا در داخل می شوند.

به گزارش تیترآزاد به نقل از پاسرو؛ حجت الاسلام علی نامدار، در گفت و گو با این پایگاه خبری، جریان استکبار را یک جریان استمراری خواند و گفت: رفتارها و گفتارهای ترامپ چیز تازه ای نیست.

وی افزود: تنها پنج روز از پیروزی انقلاب می گذشت که آمریکایی ها در کردستان ایران، با عملیات تجزیه طلبانه، بلوا ایجاد کرده و دشمنی خود با نظام را علنی کردند، این جنایات در حافظه تاریخی ما ثبت است و پاک شدنی نیست چرا که جریان استکباری آنان استمرار دارد.

جنایات آمریکا هر بار در سناریوهای مختلف جلوه می کند

حجت الاسلام نامدار تأکید کرد: جنایات آمریکا هر بار در سناریوهای مختلف جلوه می کند، این بار با شناختی که از نقاط قوت جمهوری اسلامی پیدا کردند سپاه را مورد حمله قرار دادند و این طبیعی است.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، با بیان اینکه سپاه پاسداران موجب استحکام نظام است، تصریح کرد: سپاه پاسداران قرص ایستاده و مقلد ولایت است و از روی بینش دینی حرکت می کند.

ترامپ بر ریسمان باطل براندازی نظام چنگ زده است

وی متذکر شد: ترامپ همچون دیگر روسای جمهور آمریکا بر ریسمان خیال باطل براندازی نظام جمهوری اسلامی چنگ زده است و در ادامه سناریوی دشمنی دیرینه آمریکا با دولت و ملت ایران حرکت می کند.

کسانی که ضعف نفس و بینش دارند عامل آمریکا در داخل می شوند

حجت الاسلام نامدار اضافه کرد: به بعضی از دولتمردان به دلیل عدم بینش صحیح و خط امامی و اشکال اندیشه ای بنیادی نسبت به استکبار، نقد وارد است، کسانی که ضعف نفس و بینش دارند عامل آمریکا در داخل می شوند و فشار می آورند به مردم و مشکلات را بر عدم سازش با آمریکا تعریف می کنند و دست آموزان آمریکا در داخل می شوند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان بر هوشیازی و ولایتمداری ملت ایران اشاره و خاطرنشان کرد: بدنه ی جامعه با گوشت و پوست خود لمس کردند که اگر سپاه نبود کشور هم نبود اما برخی نفوذی ها و عمال داخلی هر بار در سناریوهای جدید آمریکا نقش ایفا می کنند و مطئنا این بار نیز راه به جایی نخواهند برد.

وی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک سازمان درون کشوری نیست از جای جای خلیج فارس تا اروپا و آمریکا سپاه را می شناسند، اقدامات سپاه از روی هوی نفس و قدرت طلبی نبوده و نیست و مادامی که بخاطر خدا و مردم عمل می کند بر دلها استوار خواهد ماند و رشادت های جوانانش از ذهن ها پاک نخواهد شد.

انتهای پیام/