اختلافات داخلی به دلیل فشار یک نماینده برای انتصاب یک معاون تحمیلی بالا گرفته و احتمال دارد سعید مازندرانی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان استعفا دهد .

به گزارش تیترآزاد به نقل از گلستان ما ؛ در پی انتشار خبر فشار نماینده شرق گلستان به مدیر کل تعاون ، کار ور فاه اجتماعی استان گلستان مبنی بر بکارگیری فردی بنام ( ن) اهل کلاله با سمت "معاون" در این اداره کل اختلافات در این اداره کل بالا گرفته است .

گفته شده سعید مازندرانی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به شدت از این موضوع ناراحت است و اینکه یک نماینده در عزل و نصب ها و جابجایی ها دخالت می کند آزرده خاطر است .

این ناراحتی مازندرانی به حدی است که وی تاکنون اجازه فعالیت به این معاون تحمیلی که رشته شغلش معلمی بوده را نداده و فعلا همه در این اداره سرگردان هستند .

یک منبع مطلع گفت اگر با فشار این نماینده فرد مورد نظر معاون بشود سعید مازندرانی از سمت خود استعفا خواهد کرد که اگر چنین چیزی درست باشد تاریخ شهامت وی را تحسین خواهد کرد.

از این دست موارد در ادارات گلستان زیاد است و اخیرا هم یکی از نمایندگان مرکز استان به دنبال فشار برای گرفتن پست ریاست سازمان جهاد کشاورزی برای یکی از نزدیکان خود بود که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت .

انتهای پیام /