در راستای امضاء تفاهم نامه همکاری بین نهاد کتابخانه های استان با فرمانده انتظامی استان گلستان نشست كتابخوان در حوزه امنيت اجتماعي برگزار خواهد شد و با همكاري دو دستگاه ایستگاه مطالعه در پنج كلانتري استان ایجاد می شود .

به گزارش تیتر آزاد به نقل از گلستان ما؛ سردارعلی اکبرجاویدان فرمانده انتظامی استان گلستان در دیدار با مديركل کتابخانه های عمومی استان گلستان از زحمات ، فعاليت گسترده و عملياتي كتابخانه هاي عمومي استان تقديركرد و اظهارداشت: كار فرهنگي و بالاخص گسترش فرهنگ مطالعه كاري تخصصي و زمان بر است كه به راحتي امكان پذير نمي باشد و مجموعه اقدامات در اين حوزه در دراز مدت نمايان مي گردد.

وي افزود: كتابخانه ها در هويت بخشي شناختي، نقش موثري دارند و مي تواند جامعه را به شناخت و بصيرت برسانند.

در ادامه قوانلو مديركل کتابخانه های عمومی استان گلستان ضمن تشكر از نگاه و وسعت نظر سردار جاويدان و بهرامي معاون اجتماعي نيروي انتظامي استان از تلاش هاي حوزه انتظامي و نقش موثر ان در ايجاد نظم و امنيت استان تقدير و تشكر نمود .

مديركل کتابخانه ها عنوان کرد: در راستاي تفاهم نامه صورت گرفته به زودي شاهد نشست كتابخوان در حوزه امنيت اجتماعي با همكاري معاونت اجتماعي نيروي انتظامي استان خواهیم بود و با همكاري دو دستگاه در 5 محل مشخص شده در کلانتری های استان گلستان ايستگاه مطالعه ایجاد می شود.

در اين ديدار ديلم معاون اداره كل ، شمالي رييس اداري و مالي ، بهرامي كارشناس مشاركت ها و انجمن ها ، شفاف رييس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان گرگان و اسماعيلي كارشناس فرهنگي استان مديركل کتابخانه ها همراهي كردند.

انتهای پیام/