در حالیکه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان مهلت ثبت نام اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات را 18 بهمن اعلام کرده بود اما متاسفانه ثبت نام همچنان ادامه دارد .

به گزارش تیتر آزاد به نقل از گلستان ما ؛ انتخابات هیئت مدیره جدید خانه مطبوعات استان گلستان قرار است 30 بهمن ماه برگزار شود .

حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان طی مصاحبه ای گفته بود : این انتخابات الکترونیکی بوده و کسانی که مایلند نامزد هیات مدیره شوند تا 18 بهمن ماه فرصت دارند ثبت نام کنند .

اما متتاسفانه با توجه به اینکه امروز 23 بهمن ماه می باشد متاسفانه هنوز شاهدیم که ثبت نام از نامزدهای هیئت مدیره در حال انجام شدن است که این موضوع باعث دلخوری تعدادی از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان شد .

این عده اعلام کردند اگر واقعا قرار است بی قانونی باشد و هر کس هر زمان دلش خواست ثبت نام کند ، بیاید و برود و نقشش عوض کند که این انتخابات نمی شود ، مهندسی خانه مطبوعات است و صرفا رفع تکلیف برای اینکه گفته شود خانه مطبوعات استان تشکیل شده و گزارش کار آن بالا ارسال شود .

همچنین در حالیکه برخی از افراد ثبت نام شده مشکل قضایی دارند اما شنیده ها حاکیست که فرایند استعلام گیری غیرشفاف و مبهم است و گویا قرار است همه افراد تایید شوند .

741258

812

انتهای پیام /