انتخاباات عضویت درهیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان از هشت صبح امروز24 بهمن ماه آغاز شد.

به گزارش تیتر آزاد به نقل از کلاس بیست؛ برطبق اعلام رسمی آموزش و پرورش ثبت‌نام از معلمان علاقمند به کاندید شدن برای عضویت در هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان با یکبار تدید شدن از 11 تا 23 بهمن انجام شد .

دااوطلبان گلستانی همزمان با سراسر کشور ثبت نام خود را نهایی کردند و در آخرین گزارش گیری از سایت مربوطه 39 نفر از استان ثبت نام کردند .

به گفته "اصغر حصیری" رئیس ستاد راهبردی ؛ از ساعت 8 صبح روز بیست و چهارم بهمن‌ماه، فرهنگیان می‌توانند با مراجعه به سامانه انتخابات به آدرس:entekhabat.medu.ir و واردکردن کد پرسنلی و رمز همگام (رمز فیش حقوقی) و مشاهده لیست داوطلبان استان، کاندیداهای موردنظر را انتخاب و رأی خویش را ثبت نمایند.

وی گفت: رأی‌دهندگان می‌توانند با استفاده از فضای مشخص‌شده تبلیغات در سامانه، با مشخصات، توانایی‌ها، سوابق و ... داوطلبین آشنا شده و مدت انتخابات به کاندیدای موردنظر رأی دهند.

رئیس ستاد راهبردی انتخابات نمایندگان فرهنگیان از تمامی فرهنگیان عضو صندوق خواست تا در مهلت قانونی اخذ رأی (از ساعت 8 تا ساعت 20 روزهای 24، 25، 26 و 27 بهمن‌ماه) اقدام به ثبت آرا خودنمایند.

داوطلبین ثبت نام عضویت در هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان در گلستان به همراه تصاویر به شرح زیر است .

sandoqzakhireh g 1

sandoqzakhireh g 1

sandoqzakhireh g 1

sandoqzakhireh g 6sandoqzakhireh g 5

2546794613

از فرهنگیان شاخص دراین لیست؛ می توان به "قربان رایجی" رئیس اداره استعداد های درخشان آموزش و پرورش استان و "محمدعلی نوروزی"رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش‌وپرورش استان ، "رضا جامی" فرهنگی، فعال رسانه ای و مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی "راه اترک"  اشاره کرد.

استان گلستان در این انتخابات دارای 2 نماینده خواهد شد.

انتهای پیام/