امروز صبح نماز با شکووه عید فطر در آزادشهر برگزار شد.

به مناسبت ۱ تیر ماه که روز اصناف نامگذاری شده است، با چند روز تاخیر، امروز جلسه ای تقدیری در اتاق اصناف آزادشهر با حضور امام جمعه، فرماندار ، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی ، رئیس اداره صنعت و معدن و نماینده های اتحادیه های اصناف برگزار شد.

رئیس دادگستری آزادشهر: در خصوص این دو پرونده دستگاه قضایی شهرستان آزادشهر بهترین عملکرد را داشته است. متاسفانه برخی از دوستان بخاطر آشنایی نداشتن با موازین قضا و دنیای حقوق ، گاهی زبان به گلایه می گشایند.

امام جمعه آزادشهر افزود: پیام جوان فلسطینی به مردم ایران این است، "شما امید ما هستید، بعد از اینکه همه به ما خیانت کردند. " ای مردم بدانید که مردم فلسطین و همه افراد مظلوم و مستضعف دنیا و همه مردم آزاده دنیا دل به شما بسته اند و پیرو افکار شما هستند.

ماینده مردم آزادشهر و رامیان: عده ای بودند که عنوان می کردند ما چرا باید در سوریه و عراق بجنگیم و این یاوه گویی را سر می دادند، امروز همان افراد به این نتیجه رسیدند که اگر امنیتی در کشور است بخاطر جان نثاری مدافعان حرم در بیرون از مرزهای کشور است. همه باید بدانیم، وظیفه ما نسبت به گذشته بیشتر شده است و باید تلاش بیشتری برای حفظ این نظام داشته باشیم.

امروز صبح ، راهپیمایی روز قدس با حضور پر شور مردم ولایتمدار آزادشهر برگزار شد.

به مناسبت روز تاسیس سازمان تبلیغات، امروز ظهر امام جمعه آزادشهر به همراه معاون فرماندار آزادشهر به دیدار رئیس اداره تبلیغات آزادشهر رفتند.

هشتمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم آزادشهر ویژه بانوان در آزادشهر برگزار شد.

دویستمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم و اختتامیه ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان، با استقبال پر شور مردم قرآن دوست آزادشهر برگزار گردید.

مسئول بسیج دانشگاه آزاد آزادشهر، با ارسال بیانیه ای از هموطنان عزیز دعوت کرد تا در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس شرکت کنند.

امروز صبح رئیس دادگستری آزادشهر به همراه دادستان و کارکنان دادگستری و شوراهای حل اختلاف این شهر به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضاییه به دیدار امام جمعه آزادشهر رفتند.

حجت الاسلام رضا دیلمی در گفتگویی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی یکی از محوری ترین نهادها در توسعه فرهنگ دینی و قرآن در جامعه و تحت اشراف مقام عظمای ولایت است.

 کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان گلستان گفت: با پیگیری‌های وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و استاندار گلستان، حقوق کارگران معدن ۲۰ تا ۴۰ درصد افزایش یافت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از بازگشایی معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر به منظور آواربرداری و تعمیرات معدن و بازگشت به کار ۶۰ معدنچی خبر داد.

رئیس جمهور روز چهارشنبه هفته پیش در ضیافت افطار اساتید دانشگاه سخنان در باب نفی مشروعیت انتصابی امامت ابراز داشت که: «امیرالمؤمنین مبانی حکومت و مبنای ولایت را نظر مردم و انتخاب مردم می داند». او در ادامه با قرائت بخش کوتاهی از خطبۀ 92 نهج البلاغه که «لِمَن وَلَّیتُموا اَمرَکُم» ادامه داد: «[علی (ع)] گفت: هرکسی که شماها بروید و برگزینید او را به عنوان ولی خودتان و به عنوان رهبر جامعه من هم اطاعت می کنم، من هم می شنوم و [حکم او را] اجرا می کنم.

یگان موشکی سپاه بار دیگر صلابت و اقتدار نظام اسلامی را تفسیر کرد و اعلام نمود که چگونه از حریم ولایت در جای خود شجاعانه دفاع می کند.

امروز در تماسی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات شهرستان آزادشهر مسیر های راهپیمایی روز قدس در سه شهر آزادشهر، نگین شهر و نوده خاندوز را اعلام کرد.

در نیمه شب آخرین چهارشنبه سال 1395  یا همان چهار شنبه سوری 95 ، شاهد انفجار مغازه لوازم جانبی موبایل در خیابان نواب شهرستان آزادشهر بودیم. به علت تکمیل نبودن تحقیقات پلیس و عدم اظهار نظر قطعی مسئولین، مردم محل دلایل مختلفی را برای این انفجار اعلام می کردند. برخی از افراد علت حادثه را دشمنی با صاحب مغازه، برخی نشت گاز و برخی دیگر آن را عمدی می دانستند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آزادشهر: روز قدس روز صدور انقلاب اسلامی و عظمت نقش راهبردی گفتمان ولایت فقیه در مبارزه با استکبار و هدایت جهان اسلام است.

برداشت آلبالو و گیلاس از باغات بخش چشمه ساران آزادشهر آغاز شد.