حجت‌الاسلام رضا دیلمی در جلسه ستاد شئون فرهنگی آزادشهر گفت: دهه ولایت بهترین فرصت برای بازخوانی و تعمق بخشی به نقش ولایت و امامت در انسجام و وحدت و تعالی جامعه اسلامی است .

در پی مشکلات فراوان کارخانه آجر ماشینی گنبد ( واقع در کیلومتر ۵ جاده آزادشهر به مینودشت) و بعد از مصاحبه با کارگران کارخانه ، اکنون مصاحبه ای با مدیریت این کارخانه داشته ایم و علت مشکلات این کارخانه را بررسی می کنیم.

کارخانه آجر ماشینی گنبد که در کیلومتر ۵ جاده آزادشهر به مینودشت می باشد، چند سالی است دچار مشکلات مالی فراوان شده و کارگران این کارخانه تولیدی اعتراض خود را به گوش مسئولین استان رسانده اند اما این کار نتیجه ای برای آنها نداشته است. با توجه به وضعیت نا بسامان کارگران کارخانه آجر ماشینی گنبد، خبرنگار ما مصاحبه ای با چند کارگر این کارخانه انجام داده و مشکلات و اتفاقات این کارخانه را بررسی کرده است.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس گفت: در این دولت پروژه‌های زیادی در حوزه‌های مختلف کلنگ‌زنی شده اما متاسفانه نیمه‌کاره رها شده و این مشکلاتی را ایجاد کرده است.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس گفت: در حادثه معدن آزادشهر قطعا کم‌کاری برخی از مدیران مشهود است و متاسفانه برخی از مدیران پیگیر مقصران یا مقصر حادثه نیستند.

در گفتگو با یکی از رتبه های برتر کنکور سراسری شهرستان آزادشهر، وی از شرایط درس خواندن و شرایط جوی محیط خانه و انتظارات خانوده خود سخن گفت.

رئیس‌کل دادگستری استان گلستان گفت: هیچ کدام از اقدامات کمیته حقیقت‎یابی به‌درد کارشناسی قضائی نمی‎خورد و در حال حاضر در مرحله آواربرداری و کارشناس رسمی در معدن آزادشهر هستیم و با عاملان این حادثه برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامی آزادشهر در گفتگو با خبرنگار تیترآزاد از دستگیری و اعتراف سارق سابق دار به ۱۵ فقره سرقت در آزادشهر خبر داد.

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر: تیم دانش آموزان دختر استان گلستان برای شرکت در سی وپنجمین دوره مسابقات قرآن،عترت ونماز رشته آوایی در مشهد مقدس ۱۹ مرداد  ماه ۹۶ اعزام می شوند.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش آزادشهر گفت: پایگاه انتخاب رشته کنکور مدیریت آموزش و پرورش  شهرستان آزادشهر از ۱۶ مرداد آغاز به کار کرد.

یکی از رتبه های برتر کنکور سراسری ۹۶ شهرستان آزادشهر با رتبه ۳۵۶ در مصاحبه با خبرنگار ما ،علت موفقیت خود در کنکور را، محیطی آرام برای مطالعه و داشتن دغدغه های فرهنگی اعلام کرد.

فرمانده انتظامی آزادشهر از دستگیری مردی که با انتشار تصاویر شخصی یک خانم در تلگرام اقدام به تهدید و اخاذی از وی کرده بود، خبر داد.

دانش آموزان ازادشهری در کنکور امسال خوش درخشیدند و توانستند ۲ رتبه دو رقمی و  ۶ رتبه ۳ رقمی را بدست آورند.

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: رسانه ی انقلابی، استکبار ستیز است نه استکبار گریز، وفادار به گفتمان امام و شهداست و آن را یک رسالت مقدس می شمارد.

یک دانش آموز آزادشهری با کسب رتبه 16 بهترین رتبه را در بین کنکوری های استان کسب کرد.

مسابقات انتخابی تیم منتخب استان در رشته رزمی باستانی پرثوا دیروز در علی آباد برگزار شد. تیم پرثوآ آزادشهر با 10 شرکت کننده در این مسابقات حاضر شد.

بارش شدید باران در 9 و 10 مرداد باعث خرابی هایی در روستای وطن و جاده منتهی به این روستا شد. هلال احمر آزادشهر در این حادثه عملکرد خوبی داشت و خدمات مناسبی را ارائه کرد که این خدمات در متن خبر آورده شده است.

نماز جمعه اين هفته اهل سنت نگین شهر به امامت آخوند آبوبكر خوجملي در مصلی اهل سنت این شهر برگزار شد.

نماز جمعه اين هفته ‌آزادشهر به امامت حجت الاسلام روح الله رجني امام جمعه موقت اين شهرستان در مصلاي خاتم الانبياء (ص) آزادشهر برگزار شد.

دویست و پنجمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم و جشن مردمی زیر سایه خورشید، با حضور خادمین حرم رضوی برگزار شد.