Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/titreazad/domains/titreazad.ir/public_html/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

فعال سیاسی یمنی در ایران گفت: مردم یمن به تبعیت از امام حسین(ع) همواره در زمان پایداری و جنگ با دشمن، شعار هیات منا الذله سر می‌دهند.

همایش تقریب و مقاومت اسلامی در مکتب شهید سلیمانی با حضور دکتر سلیم المنتصر نماینده مقاومت اسلامی یمن در ایران در شهرستان آزادشهر برگزار شد.

فرماندار شهرستان آزادشهر با بیان اینکه، در سفر رئیس جمهور به استان گلستان مبلغ ۷۴۵ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان آزادشهر در حوزه های مختلف مصوب شده است، گفت: تاکنون ۱۳ هزارو ۶۰۰ متر مربع اراضی در این شهر برای این طرح نهضت ملی مسکن تامین شده است.

فرمانده انتظامی آزادشهر از افزایش کشفیات سه درصدی در حوزه سرقت ها در شهرستان آزادشهر خبر داد.

راهپیمایی روز قدس سال 1401 با حضور پر شور مردم آزادشهر برگزار شد.

ببینید : چگونه ملک فردی در روستای وطن آزادشهر بعد از صدور تمامی مجوزات ساخت تبدیل به کوچه می شود!

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح ۵ شنبه مورخ ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ از معدن زمستان یورت آزادشهر بازدید کرد.

اولین کارگاه تولید چاشنی شور گیاهی کشور در آزادشهر افتتاح شد.

به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب، رژه خودرویی و موتوری در آزادشهر برگزار شد.

مدیرکل پزشکی قانونی گلستان گفت: در استان گلستان کمبود نیروی انسانی متخصص برای فعالیت در پزشکی قانونی یکی از مشکلات این حوزه است.

مدیر آموزش و پرورش آزادشهر، گفت: ۱۵ فرهنگی جوان با سابقه زیر ۱۰ سال در بخش های مدیریتی اداره این شهرستان بکار گرفته ایم.

مدتهاست که شهروندان آزادشهری از افزایش سگ های ولگرد در شهر ابراز نارضایتی می کنند اما شهرداری آزادشهر واکنشی به این موضوع نشان نمی دهد.

بسیجیان آزادشهر به مناسبت آغاز دهه فجردر خیابانهای اصلی این شهر رژه موتوری برگزار کردند.

فرمانده سپاه آزادشهر در نشست خبری دهه فجر سال ۱۴۰۰اظهار کرد: ناحیه مقاونت بسیج سپاه شهرستان آزادشهر بیش از ۲۲۰ برنامه با ۵۰ عنوان و ۱۰ برنامه شاخص در دهه فجر برگزار خواهد کرد.

از بعد از انتصاب شهردار آزادشهر یکی از نزدیکان شهردار آزادشهر مشغول به نوسازی ساختمانهای تجاری خود در محدوده طرح تعریض خیابان اصلی نموده است و متاسفانه شهرداری هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد!

سالهاست که مردم آزادشهر از بوی تعفن و اثرات مخرب سایت دفن زباله که در فاصله یک کیلومتری از شهر قرار دارد رنج می برند، و مسئولان بسیاری برای حل این مشکل وعده های بسیاری داده اند اما مشکل همچنان پا برجاست.

مدیر اموزش و پرورش آزادشهر گفت: از 140 مصوبه شورای آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر در سال 1399، صددرصد این مصوبات اجرایی شده است.

مراسم بزرگداشت دومین سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مصلی آزادشهر برگزار شد.

تعدادی از شهروندان آزادشهری در پویش مردمی Hero شرکت کردند.

مردم آزادشهر به مناسبت بزرگداشت سالگرد حماسه ۹ دی ۱۳۸۸ در میدان مرکزی این شهر تجمع کردند.