مراسم استقبال و وداع با شهدای گمنام در آزادشهر برگزار شد.

مدت ها است که بیکاری در کشور زیاد شده است و خانواده ها و بخصوص جوانان برای تامین مخارج زندگی، دست به دست فروشی، مسافر کشی و ... می زنند تا لقمه نان حالی را بر سر سفره خانواده خود ببرند.

مدتی است با رویکر دولت الکترونیک در ایران، شاهد آن هستیم که هر چند وقت یک بار، هموطنان عزیز ما برای تبدیل یک کارت شناسایی به کارت هوشمند به ادارات و شرکت های طرف قرارداد دولت فراخوانده می شوند و متحمل هزینه می شوند. در این بین شاید کم تدبیری، هزینه های اضافه ای را بر دوش مردم می گذارد.

عصر دیروز نشست خبری با محوریت مهمانی لاله ها، آیین استقبال، تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر با حضور فرمانده سپاه، رئیس دانشگاه و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آزادشهر برگزارشد. 

در روز ۲۲ بهمن، خبرنگار ما که از غرفه ها فرهنگی در تهران بازدید می کرد، با یکی از مسئولین غرفه روشنگری که در رابطه با روشنگری در مورد ایرادات لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت فعال بودند، مصاحبه ای انجام داده است که در آن نکات قابل تاملی بیان شده است.

ستاد تدفین شهدای گمنام آزادشهر زمان و مکان مراسم استقبال و تدفین شهدای گمنام را اعلام کرد.

صبح امروز دانش آموزان آزادشهری به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

امام جمعه آزادشهر با ارسال پیامی از حضور تماشایی مردم آزادشهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر در پیامی از حضور پرشور و حماسه آفرین مردمی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدردانی کرد .

 راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ با حضور پرشور مردم ولایتمدار آزادشهر برگزار شد. راهپیمایی امسال قابل قیاس با راهپیمایی هیچ سالی و هیچ مراسمی در گذشته نبود.

به مناسبت شب پیروزی انقلاب اسلامی ایران، امشب ندای الله اکبر در آزادشهر طنین انداز شد.  

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مسیرهای راهپیمایی روز یکشنبه ٢٢ بهمن ۹۶ در سه شهر آزادشهر ، نوده خاندوز و نگين شهر را به همراه سخنرانان مراسم اعلام کرد.

در پی هنجارشکنی عده ای فریب خورده در بحث حجاب،  واحد خواهران ستاد نماز جمعه و بانوان فرهیخته وانقلابی شهرستان آزادشهر در بیانیه ای این حرکات را محکوم و خواستار برخورد قاطع با این افراد شدند.

در حاشیه نماز جمعه امروز، زیارت مجازی امام رضا (ع) با عینک های vr به همت دفتر شهرستانی سازمان سراج در مصلی نماز جمعه آزادشهر برگزار شد.

به مناسبت دهه فجر پروژهای عمرانی با حضور مهندس غراوی معاون عمرانی استاندار در سالن ارشاد آزادشهر بصورت متمرکز افتتاح شد.

دانش آموزان پسر آزادشهری ۲۳ بهمن به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند.

به مناسبت دهه فجر، گفتگویی با همسر نماینده آزادشهر و رامیان در دوره پهلوی داشتیم. او در این گفتگو از اعتماد امام خمینی به همسرش و اتفاقات بعد از انقلاب برای خانواده اش گفت.