یک هفته ای است که تاکسی های برون شهری مسیر گنبد-آزادشهر کرایه خود را از ۱۵۰۰ تومان به ۲۰۰۰ تومان افزایش داده اند و اعلام می کنند که این نرخ مصوب جدید است و برگه ای را برای اثبات حرف خود به مردم نشان می دهند. در این گزارش سعی کرده ایم تا درستی این موضوع را بررسی کنیم.

استاندار جدید گلستان حکم شهردار جدید نوده را صادر کرد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان آزادشهرگفت: مردم آزادشهر و رامیان و بخش های چشمه ساران و فندرسک با همکاری برادران عراقی، در شهر کربلا، موکب حسینیه حضرت قاسم را برپا کرده اند.

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: شعار مرگ بر آمریکا شعار راهبردی و رمی جمرات امروز جهان اسلام است/ سخنان گستاخانه ی رئیس جمهور روانی آمریکا تفکر تبلیغی جریان سازش با استکبار را در جهان خلع سلاح کرد.

نماز جمعه این هفته آزادشهر با حضور پرشور مردم ولایتمدار و مومن آزادشهر در مصلی خاتم الانبیاء آزادشهر برگزار شد.

یکی از کتاب فروشان آزادشهری که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد:  مبلغ ۶ میلیون تومان از شهرداری یکی از شهرهای شهرستان آزادشهر طبلکار می باشم که با گذشت بیش از یک سال هنوز نتوانسته ام طلب خود را دریافت کنم.

دویست و چهاردهمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم، با استقبال پر شور مردم قرآن دوست آزادشهر برگزار گردید.

به مناسبت هفته تربیت بدنی ، همایش پیاده روی فرهنگیان شرق استان گلستان در شهرستان آزادشهر برگزار شد.

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: سپاه ثمره ی تفکر انقلابی حضرت امام(ره) و مظهر قدرت اسلام ناب است.

تجمع اعتراضی کادر، اساتید و طلاب حوزه علمیه الغدیر آزادشهر با حضور امام جمعه آزادشهر، در پی اظهارات سخیف و مداخله جویانه رئیس جمهور کشور استکباری آمریکای جنایتکار امروز صبح ساعت ۱۰ همزمان با حوزه های سراسر کشور در جلوی در ورودی حوزه برگزار شد.

خانواده‌های معدن‌چیان آزادشهر پس از گذشت بیش از ۵ ماه از وقوع حادثه، همچنان در انتظار تحقق وعده‌های مسئولان و دولت هستند.

اردوهای راهیان نوردانش آموزی استان گلستان در سال تحصیلی جدید در آزادشهر آغاز شد.

نماز جمعه امروز آزادشهر با حضور پرشور مردم ولایتمدار این شهر برگزار شد.

مجموعه فرهنگی – مذهبی محفل اشک آزادشهر به مناسبت دهه سوم ماه محرم نماشگاه فرهنگی ای به مدت ۵ شب در خیابان شاهرود، کوچه عصمتیه روبروی پاساژ مروارید برگزار کرد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آزادشهر با هیئت امنای مساجد اسلام محله و دهیار و اعضای شورای اسلامی ازدار تپه، در راستای تاسیس کانون های فرهنگی-هنری مساجد در دهیاری این روستا دیدار کردند.

دویست و سیزدهمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم، با استقبال پر شور مردم قرآن دوست آزادشهر برگزار گردید.

امروز ظهر یک کامیون با تیر برق واقع در ابتدای خیابان تیلان شهرستان آزادشهر برخورد کرد و باعث چپ شدن ستون برق ، پارگی سیم های برق و قطعی برق قسمتی از شهر شد.

جشن مهر عاطفه ها امروز هماهنگ با سراسر کشور در سالن ورزشی تختی آزادشهر با حضور مسئولین شهرستان، خیرین و دانش آموزان مدارس شهرستان آزادشهر برگزار شد.

شنیده ها از منابع معتبر حاکی از آن است که برخی از مسئولین شهرستان درصدد معرفی یک گزینه مسئله دار برای فرمانداری آزادشهر می باشند.

نشست خبری رئیس اداره راهداری آزادشهر با خبرنگاران آزادشهری به مناسبت آغاز فصل سرما در اداره راهداری و حمل و نقل آزادشهر برگزار شد.