یک فعال سیاسی آزادشهری گفت: ظاهرا این روزها با شکل گیری مکتب صرافیسم به عنوان بزرگ ترین و براندازترین اپوزیسیون داخلی، دیگر لازم نیست بزرگ ترین ابرقدرت لیبرالیسم به ما حمله کند چون ما خیلی وقت است توسط آمریکاهای خودساخته درونی مورد حمله واقع شده ایم!

به گزارش تیتر آزاد، حامد عجم فعال سیاسی شهرستان آزادشهر در تحلیلی اوضاع کنونی کشور را مورد بررسی قرار داده است که متن این تحلیل به شرح زیر است. 

صرافیسم یا لیبرالیسم!؟

در حالی که ترامپ و پمپئو و جیمز متیس در خانه خودشان نشسته اند و هنوز نه تحریم جدیدی وضع کرده اند و نه دست روی ماشه سلاحی گذاشت اند بالا رفتن فنری نرخ ارز و سکه ما را به کشوری جنگ زده تبدیل کرده که برخی آن را با مجارستان بعد از جنگ جهانی مقایسه می کنند!

نکته جالب توجه اینکه کشوری که تمام سیاستهای منطقه ای آمریکا را با چالش مواجه می کند ، داعش را با تمام حمایت های جهانی به لحاظ میدانی نابود می کند ، اسرائیل را فقط با یک گروه شبه نظامی شکست می دهد ، این روزها از پس دو صراف داخلی بر نمی آید !!

دو نفری که نه در واشنگتن و تل آویو آموزش دیده اند و نه حاصل دلارهای نفتی اعراب هستند ، بلکه حاصل رانت های خانوادگی همین کشور هستند و تمام سکه ها و ارزهای بازار را خریده اند و حتی دولت و رئیس جدید بانک مرکزی را تهدید به کوبیدن دلار به سقف قیمتش می کنند! به نظر شما آیا دولت جلیل القدری که منطقه پر از آتش خاورمیانه را مدیریت می کند،ریگی را از آسمان می دزدد و نهادهای امنیتی و نظامیش تا قلب وزارت دفاع آمریکا نفوذ می کنند ، چرا از پس دو صراف بر نمی آید!؟

افکار عمومی سخت منتظر پاسخ این سوال هستند.به نظر شما بستن دستان این دو نفر سخت تر از بستن تنگه هرمز است یا تنگه هرمز می خواهد بسته شود تا دست این دو نفر باز باشد؟

ظاهرا این روزها با شکل گیری مکتب صرافیسم به عنوان بزرگ ترین و براندازترین اپوزیسیون داخلی، دیگر لازم نیست بزرگ ترین ابرقدرت لیبرالیسم به ما حمله کند چون ما خیلی وقت است توسط آمریکاهای خودساخته درونی مورد حمله واقع شده ایم! واقعیت این است که دشمنان برون مرزی ایران بر بستر مشکلات داخلی و فرو ریختن ثبات درونی است که می خواهند ایران را وادار به تغییر رفتار نمایند؛به عبارت دیگر اغیار درونی جامعه ما را کلنگی می کنند و اغیار بیرونی بر ویرانه های خودی ها به دنبال گرفتن تمام فرصت هایی هستند که ما با خون شهیدان به دست آورده ایم .

انتهای پیام/