روز گذشته دعوای خانوادگی‌ای در فاضل آباد آزادشهر بین پسرهای عمه‌ و پسر داییهایشان و رفقای پسر داییهایشان اتفاق افتاد که در فضای مجازی و حتی خبر سیمای گلستان نیز انتشار یافت. اما ماجرا از چه قرار بوده است؟!

جلسه انتخاب شهردار، امروز در شورای آزادشهر برگزار شد و رضا سلطانی به عنوان شهردار بعدی آزادشهر برای تایید به استانداری گلستان معرفی شد.

احمد نوباغی با اکثریت آرای شورای شهر نوده خاندوز، شهردار شد.

با رای حداکثری شورای شهر نگین شهر، رسول بامری شهردار شد.

به بازنشستگان تامین اجتماعی و دانشگاه‌های علوم پزشکی وام ۱۰۰ میلیون تومانی تعلق می‌گیرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه محرومیت‌های مردم باید خواب را از مسؤولان کشور بگیرد تا آن مشکل حل و فصل شود، گفت: آن الگویی که رهبر انقلاب از مردم‌سالاری دینی بر آن تأکید دارند این است که به جای مراجعه مردم برای گرفتن خدمت، ما مسؤولان به مردم مراجعه و خدمت کنیم.

اداره‌کل بازرسی استان گلستان اعلام کرد این نهاد پس از اقدامات بازرسی، موفق به کشف اختلاس معاون دایره معاملات یکی از بانک‌های استان شد که این فرد با صدور قرار بازداشت روانه زندان شده است.

نماینده تبریز در مجلس از تشکیل کمیته‌ای مشترک ببین دولت و مجلس با هدف بررسی تخلفات و فساد اقتصادی خبر داد.

آزادشهر- فرمانده انتظامی آزادشهر از دستگیری سه سارق و کشف ۱۰ فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت و تلفن همراه در این شهرستان خبرداد.

رئیس‌جمهور گفت: بی‌تردید برخورد و مبارزه با رانت و ویژه‌خواری‌ها ما را به اجرای عدالت نزدیک‌تر خواهد کرد.

آلودگی واکسن‌های آمریکایی در ماه‌های اخیر؛ حقانیت تذکر عالمانه رهبر معظم انقلاب درخصوص موضوع واکسیناسیون کرونا را بر همه ثابت کرد؛ از سازمان غذا و دارو انتظار می‌رود نظارت جدی‌تری بر واکسن‌های وارداتی داشته باشد.

غفاری درباره نحوه پرداخت هزینه‌های درمان بیماری کرونا توسط تامین اجتماعی توضیحاتی ارائه داد.

مرکز هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش، مجوز استفاده هیأت‌های مذهبی از فضای مدارس در ایام سوگواری ماه محرم را به استان‌ها ابلاغ کرد.

تخت های بیمارستان های استان گلستان ظریفیت پذیرش بیماران کرونایی را ندارد و بستری ها بیشتر از ترخیصی ها شده اند.

آتروفی یا کوچک شدن مغز به از دست رفتن پیش‌رونده سلول‌های مغزی در طول زمان گفته می‌شود.

فرمانده عملیات هوایی نیروی هوافضای سپاه از اجرای بیش از ۱۱۰۰ سورتی پرواز اطفای حریق برای مهار آتش سوزی‌های داخل کشور توسط هواگردهای این نیرو خبر داد.

کارنامه دولت روحانی در استان گلستان پُر از وعده‌های نافرجام است، از احیای پنبه و نجات خلیج گرگان گرفته تا اجرای طرح گردشگری آشوراده؛ تقریبا همه آن چه دولت در این ۸ سال به گلستانی‌ها وعده داد، همچنان بر روی کاغذ مانده است.

براساس اعلام وزارت راه و شهرسازی و سازمان امور مالیاتی، اخذ مالیات‌های بسیار سنگین یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحدهای مسکونی خالی از این ماه اجرایی خواهد شد و برای مالکان این خانه‌ها قبض‌های مالیاتی صادر می‌شود اما همچنان ۴۰ درصدی این خانه‌های خالی شناسایی نشده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت اصلاح طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی در بخش پلتفرم‌های پرکاربرد مثل اینستا و واتساپ تأکید کرد.

رئیس جمهور گفت: ما معصوم نیستیم، اگر عیب یا نقصی داشتیم از مردم عذرخواهی می‌کنیم و از آنها طلب عفو و رحمت می‌کنیم.