فرمانده سپاه گرگان از برگزاری اولین یادواره شهدای سادات و 72 شهید محله ایرانمهر با سخنرانی حجت الاسلام مهدی طائب دراین شهرستان خبرداد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گلستان گفت :ماحصل این نشست ها و جلسات انعقاد 4 تفاهم نامه و سند همکاری بود و همچنین دو تفاهم نامه ایجاد کشتارگاه در قیزیل اوردا از سوی تاجر ایرانی و همچنین کشت برنج در این استان بود.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از کشف تخلف 311 میلیارد ریالی گندم در گلستان خبر داد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هر چند نیازی به تجربه مجدد نبود، اما تجربه برجام ثابت کرد آمریکا هیچ‌گاه قابل اعتماد نبوده و نیست.

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: مدیرانی که در مناطق خوش آب‌و‌هوای استان گلستان، ویلاسازی می‌کنند تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

بیوه سفید داعش قصد داشت ملکه انگلیس را در سال ۲۰۱۵ در هفتادمین سالروز پیروزی بر ژاپن ترور کند.

با آغاز زمزمه هایی از بدعهدی دوباره توتال فرانسه در صنعتِ نفتِ کشورمان،خبر جایگزینی این غول نفتی ،با شرکت سی ان پی سی چین به گوش می رسد.

رقم خوردن برخی نتایج و موفقیت تیم‌هایی که انتظاری از آنها نمی‌رود سالهاست که شائبه استفاده تعدادی از مربیان و ورزشکاران از جادوگر را در جامعه ایجاد کرده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه در جلسه روز گذشته مجلس موضوع بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد و نحوه جدید تخصیص‌ها با نمایندگان مطرح شد گفت: در خصوص مدیریت بازار ارز نظر رئیس جمهور بر مدیریت قیمت ارز و جلوگیری از رشد آن است.

فقط در ۵ ماه اول سال ۱۳۹۶ تقریبا به اندازه ۴ سال دولت دهم، بر حجم مطالبات معوق بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور افزوده شده است.

نهنگ ها کنار ساحل می آیند و تلف می شوند. دلیل این کار نهنگ ها هنوز مشخص نشده است اما بیان شده که آن ها شاید راه را گم می کنند و یا به اشتباه جلودار خود این اقدام را انجام می دهند و راه برگشت را گم می کنند.

آسیب‌هایی که وزیر آموزش و پرورش درباره‌شان حرف می‌زد بسیار علنی و بی‌پرده ظاهر شد ‌در اصفهان، از روی یک پل ماشین‌رو و از میان افکار دو دختر نوجوان، همان‌ها که دل به ارتفاع و سقوط زدند، که یکی‌شان در دم جان باخت و دیگری حالش بد است.

منابع موثق خبر دادند که مدیر داروخانه هلال احمر گلستان که همسر یکی از مدیران کشوری این سازمان است با رانت یکی از شرکتهای دارویی در سفر پاریس به سر می برد .

رئیس جمهور گفت: تسلیحات نظامی ایران مانند همه کشورهاست و نیروهای نظامی ما باید در برابر تهدیدات بازدارنده باشند.

رئیس کل دادگستری استان تهران از محاکمه استانداران و فرمانداران متهم در پرونده جرایم انتخاباتی و استعلام دادگاه کارکنان دولت از مراجع ذی‌صلاح خبر داد و گفت: از هفته آینده موعد صدور حکم در این پرونده‌ها فرا می‌رسد.

فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری عامل اخلال در نظام اقتصادی و کشف تسهیلات غیرمجاز به ارزش ۵ میلیارد ریال در شهرستان کردکوی خبر داد.

هنوز بیش از 70 خبرنگاری که در عرصه رسانه استان مشغول به فعالیت هستند عضو این خانه نیستند و طبعا به همین دلیل این انتخابات همه جانبه و مورد پسند همه خبرنگاران نیست و از درجه اعتبار ساقط است .

یک هفته ای است که تاکسی های برون شهری مسیر گنبد-آزادشهر کرایه خود را از ۱۵۰۰ تومان به ۲۰۰۰ تومان افزایش داده اند و اعلام می کنند که این نرخ مصوب جدید است و برگه ای را برای اثبات حرف خود به مردم نشان می دهند. در این گزارش سعی کرده ایم تا درستی این موضوع را بررسی کنیم.

مسئله جالب‌تر اینکه در بخشی از این منابع محتوایی به وضوح اشاره شده که " انتشار و جمع آوری این جزوه بدون حمایت مالی کمیسیون ملی اسرائیل غیر ممکن بود" و همچنین اشاره شده که " حمایت تحقیقاتی این جزوه‌ها توسط دانشگاه حیفا اسرائیل" انجام شده است.