فرمانده سپاه نینوا گلستان در جمع پاسداران سپاه گرگان جنگ امروز را جنگ در حوزه اندیشه بیان کرد.

به گزارش تیتر آزاد به نقل از گلستان ما ؛ سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا دراولین حضور خود در جمع پاسداران سپاه گرگان اظهار داشت:ما کارمند انقلاب نیستیم بلکه پاسدار انقلاب هستیم و رسالتی سنگین بر روی دوش خود احساس میکنیم.

وی درادامه با اشاره به اینکه جنگ ما با دشمن به صورت فیزیکی نیست و فرق کرده است گفت: امروز درگیری ما با دشمن در حوزه اندیشه است و اگر ما قبول کنیم آمریکائی ها کدخدا هستند دیگر به ما کارندارند.

سردار معروفی با بیان اینکه در منطقه غرب آسیا هم اسلام ناب هست و هم اسلام آمریکائی میباشد اذعان کرد :اسلام آمریکائی یعنی امنیت یهود و بیشترین کسی که امروز امنیت یهود را تامین میکند عربستان سعودی و وهابیت است.

فرمانده سپاه نینوا خاطر نشان کرد :بحث امروز کشور ما جناح چپ و راست نیست بلکه انقلابی و غیر انقلابی است و ما به عنوان پاسدار انقلاب در حوزه اندیشه باید به خوبی این موضوع را تبیین کنیم.

وی همچنین ابراز داشت : سپاه امروز بیشترین فعالیت را در حوزه دین و اندیشه دارد وبه واقع کلمه یک مجاهد فی سبیل ا... است.

سردار معروفی با برشمردن برخی از ویژگی های یک مجاهد فی سبیل ا... گفت : اگر میخواهیم مجاهد فی سبیل ا... باشیم باید از گناه اجتناب و خودداری کنیم ودنیا گریزی و گذشت از آبرو و عزیزان و ازجان را برای پیشبرد اهداف الهی به کار بندیم.

فرمانده سپاه نینوا در پایان با اشاره به واقعه عظیم عاشورای حسینی بیان کرد: عاشورای حسینی میخواهد به ما بگوید که اگر غفلت کنید سر حسین ابن علی از قفا بریده خواهد شد و پیام عاشورا این است که غفلت نکنید.

انتهای پیام/