saatebadan

محققان دریافتند هورمون استرس، و نه نورون ها، ریتم ثابت شبانه روزی بدن را کنترل می کنند.

صنعت گردشگری پتانسیل فراوانی برای کارآفرینی و اشتغال زایی دارد. شناسایی فرصت یکی از مولفه های  کلیدی فرآیند کارآفرینی و یکی از اصلی ترین عوامل بقا و موفقیت سازمان ها به شمار می رود.

شهیدان رجایی و باهنر ، شهدای ارزنده عرصه دولت ، مصادیق عینی خدمتگزاری امین و از جنس مردم و مسئولینی وفادار به ارزش ها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند که مخلصانه تمام توان خویش را وقف خدمت نمودند.

با ايجادنگرش كارآفرينانه دردانشجويان می توان به عنوان شرط لازم براي بروز رفتاركارآفرينانه و متعاقب آن خود اشتغالی ازسوي آنان گامی هرچند کوچک در تحقق فرمایش مقام معظم رهبری برداشت.

چگونه با به وجود آوردن ملتي اينديويژوال مي توان نظام سازي بر مبناي آرمان ها ديني و انقلابي انجام داد؟! و آيا مي توان با عدم آسيب شناسي صحيح از شبكه هاي اجتماعي در حوزه نظام سازي كه توسط بالاترين مقام نظام جمهوري اسلامي ايران مطرح شده است به مدينه فاضله مد نظر دست پيدا كرد؟

امروزه ، ماهواره این ابررسانه ی جمعی با نفوذ در حریم خلوت و خصوصی مردم ، تبدیل به فرمانروای اجتماعی و فرهنگی شده تا فرهنگ و ارزشهای جامعه غربی را بتدریج و بدون مقاومت جایگزین دغدغه و هویت کاربران خود کند.

حوادث بعد از انتخابات سال 88 كه از خرداد ماه تا 9 دي ماه حدود هشت ماه با دفاع مقدس سربازان جان بر كف رهبري عزيز همراه بود همچون دوران هشت سال دفاع مقدس خسارت مالي و جاني را به همراه داشت كه همانطور كه حماسه سوم خرداد فتح خرمشهر به عنوان مدال افتخار در آن دوران بر سينه جوانان نسل اول انقلاب مي درخشد امروز جوانان نسل سوم انقلاب بر خود مي بالند.