همزمان با سراسر کشور، از صبح امروز ثبت نام نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستانهای آزادشهر و رامبان در فرمانداری شهرستان رامیان آغاز شد.

به گزارش تیتر آزاد؛ به نقل از گل رامیان، از صبح امروز همزمان با سراسر کشور، نخستین روز ثبت نام  داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از 28 آذر آغاز و تا 4 دی ادامه خواهد داشت.

فعالیت هیأت‌های اجرایی انتخابات مجلس از 28 آذر آغاز می‌شود، هیات‌های اجرایی پس از پایان مهلت ثبت‌نام ظرف یک دوره زمانی 10 روزه صلاحیت داوطلبان را بر اساس استعلامات مراجع چهارگانه مجلس در قانون انجام می‌دهند.

پس از بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های اجرایی، بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های نظارت و پس از آن در شورای نگهبان انجام خواهد شد که این روند تا پنجم اسفند ادامه خواهد یافت.

kandid1

تعداد نمایندگان مدنظر این دوره 290 نفر است که در حال حاضر 287 نماینده، به دلیل فوت سه تن از نمایندگان در مجلس حضور دارند.
از ساعت 8 صبح امروز نیز همچون سراسر کشور، ثبت نام نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فرمانداری شهرستان رامیان آغاز شد.

در حالیکه در اولین روز از ثبت نام نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، انتظار حضور پررنگ نامزدها، نمی رفت اما روز داغ انتخاباتی را رقم زد.

اولین نامزد ثبت نامی

شروع ثبت نام انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان رامیان و آزادشهر با حضور «مهدی ابری بسطامی» متولد 1360 ساکن شهرستان آزادشهر و دانش آموخته حقوق بین الملل، در فرمانداری شهرستان رامیان همراه بود.

abri

ابری در خصوص گرایش سیاسی اش به خبرنگار ما گفت: هر جریانی که تامین کننده منویات مقام معظم رهبری باشد .

این داوطلب، مشاور معاونت علمی فنآوری ریاست جمهوری، مسلط به سه زبان ایتالیا، اسپانیا و انگلیسی، دبیر مجمع نخبگان سیاسی، فرهنگی، امنیتی و نظامی گلستانیهای مقیم تهران، کارشناس اداره کل اروپا - آمریکا معاونت برون مرزی صدا و سیمای کشور، کارشناس ارشد حقوق بین الملل،عضو انجمن دوستی ایران و اسپانیا، عضو انجمن دوستی ایران و ونزئولا و موسس انجمن علمی زبان های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی تهران را در رزومه کاری خود دارد.

fada1

در حالیکه با توجه به اخبار داغ انتخاباتی کاندیداهای احتمالی در محافل و مجالس، تا به امروز، هیچگونه خبری از کاندیدای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از شهر رامیان نبود و حتی در خروجی این پایگاه خبری نیز مطلبی با عنوان «ایستگاه بهارستان در رامیان سوت و کور است»  قرار گرفت، اما صبح امروز «فریدون فدایی» متولد 1342 ، فوق لیسانس علوم سیاسی با گرایش مستقل برای ثبت نام دهمین دوره مجلس شورای اسلامی وارد فرمانداری شهرستان رامیان شد و بطور رسمی برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رامیان ثبت نام کرد.

عضو هیات مدیره برنج ایران، کشاورز نمونه استان و کشور، عضو کانون توانمندسازی گندم کاران خبره استان و کشور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت تعاونی روستایی رامیان، بازیگر سینما و تئاتر، رزومه کاری این نامزد رامیانی است.

kandid2

ahmadi1

«محمدصادق احمدی» با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد اندیشه سیاسی در اسلام و متولد 1353 از شهر خان ببین و با گرایش اصولگرایی با حضور در فرمانداری شهرستان رامیان بصورت رسمی ثبت نام کرد.

نامزد دیگری که برای ثبت نام در فرمانداری شهرستان رامیان برای ثبت نام حضور یافت، «سید جواد میرعرب» جانباز و دانشجوی ارشد ترم آخر مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک، متولد 1340، گرایش اصلاح طلب، ساکن شهرستان آزادشهر است.

mirarab1

وی از سال 1365 وارد کارهای اجرایی شده است سمت مشاورت استاندار و سرپرست دفتر جنگ هرمزگان ،عضو بنیاد باران، مدیر کل کار و امور اجتماعی استان چهارمحال بختیاری، مدیر کل کار و امور اجتماعی استان کرمانشاه، مدیر کل کار و امور اجتماعی استان مازندران، مدیر کل کار و امور اجتماعی استان استان بوشهر، مدیر کل آموزش در صنایع کشور، مشاور معاونت منابع انسانی وزارت نیرو، معاون اداری مالی قله استان گلستان، مشاور معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران، معاونت سازمان رفاه و خدمات و مشارکتهای اجتماعی تهران از رزومه کاری این نامزد است.

nosrati1

داوطلب دیگر، دکتر «احمد نصرتی» متولد 1341 دارای دکترای پزشی عمومی با گرایش اصولگرای اصلاح طلب از آزادشهر از چهره های شناخته شده است که ثبت نام خود را انجام داد.

این داوطلب، به مدت پنج سال رییس بیمارستان تامین اجتماعی گنبد، مدیر کل درمان تامین اجتماعی کرمانشاه و استان گلستان، و عضو شورای راهبردی و تحول استان گلستان را در رزومه کاری خود دارد.

KIKHA

«رمضان کیخا» فوق لیسانس مدیریت دولتی و متولد 1356 از آزادشهر نیز ثبت نام کرد.

norolah

«حسینعلی نوراللهی» با مدرک تحصیلی ارشد سیاسی مطالعات منطقه ای متولد 1357 از فندرسک با گرایش مستقل نیز ثبت نام کرد.

وی، دهیار نمونه کشوری، مدرس قران و قاری نمونه استانی و کشوری، نماینده سابق سازمانهای مردم نهاد استان گلستان، کارشناس امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان، بازرس و عضو ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی دستگاههای اجرایی استان گلستان را در رزومه کاری خود دارد.

MANSORY

در آخرین لحظات از اولین روز ثبت نام نامزدهای انخاباتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان رامیان، «مرادعلی منصوری رضی» با مدرک ارشد رشته علوم اجتماعی جمعیت شناسی و متولد 1343 متولد روستای رضی رامیان و با گرایش اصولگرایی ثبت نام کرد.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی دوره هفتم و هشتم، مدیر کل دفتر دولت و مشاور پارلمانی وزارت دفاع از رزومه کاری وی است.

ثبت نام یکی از داوطلبین نیز به دلیل ناقص بودن مدارک مورد نظر به روز بعد موکول شد.

فرماندار و معاون فرماندار شهرستان آزادشهر نیز از حوزه انتخابیه شهرستان رامیان بازدید کرد.

kandid3

kandid5

انتهای پیام/