در پی هنجارشکنی عده ای فریب خورده در بحث حجاب،  واحد خواهران ستاد نماز جمعه و بانوان فرهیخته وانقلابی شهرستان آزادشهر در بیانیه ای این حرکات را محکوم و خواستار برخورد قاطع با این افراد شدند.

به گزارش تیتر آزاد، در پی هنجارشکنی عده ای فریب خورده در بحث حجاب،  واحد خواهران ستاد نماز جمعه و بانوان فرهیخته وانقلابی شهرستان آزادشهر در بیانیه ای این حرکات را محکوم و خواستار برخورد انقلابی با این افراد شدند.

بسمه تعالی

باعرض تبریک به مناسبت سی ونهمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی ودرود وسلام برروح مطهرامام خمینی کبیر ره وشهدای انقلاب ،دفاع مقدس ومدافع حرم وآرزوی سعادت وسلامت برای مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای

ما بانوان فرهیخته وانقلابی شهرستان آزادشهر

ضمن بیعت مجدد با آرمانهای انقلاب اسلامی با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری درزمینه ی مطالبه گری نسبت به هنجارشکنی عده ای فریب خورده درزمینه ی اعتراض به حجاب اجباری ؛ انزجارخود را از این عمل مذموم اعلام میداریم .

ما باید هوشیارباشیم و بدانیم که دراین جنجالهای فتنه افکن متاسفانه مشکلات اصلی جامعه به دست فراموشی سپرده شده و مفاسد اقتصادی ،فقر، بیکاری و معضلات فرهنگی، ناکارآمدیها، سوء استفاده ها در سایه این غفلت، گسترش خواهد یافت ، لذا ازمسولین و دلسوزان کشور مان تقاضای برخورد انقلابی داریم.

بطور حتم بی تفاوتی دراین امرموجب گسترش فتنه های ضد دینی درجامعه خواهد شد وعواقبی جبران ناپذیرخواهد داشت.

انشاالله به یاری خداوند همگی با حضورگسترده درراهپیمایی 22بهمن ماه نقشه های دشمنان این سرزمین را نقش برآب خواهیم کرد .

حضور همگی ما حاوی یک پیام گسترده خواهدبود . که هیچ دردی برای ما بالاتر از این نیست که نه تنها مشکلات مادی مردم حل نشود بلکه داشته های دینی ومذهبی مان نیز از دست برود.

 ومن الله التوفیق .‌

 واحد خواهران ستاد نماز جمعه و بانوان فرهیخته وانقلابی شهرستان آزادشهر