24 سال بود که این افتخار نصیب ایران نمی شد. با آغاز این مسابقات هم کمتر کسی روی ما حساب کرده بود. اما بازی به بازی بهتر شدیم. این دومین حضور من در جام جهانی بود. یک افتخار بزرگ برای من محسوب خواهد شد. منی که دوست داشتم شهرم یک تیم لیگ برتری داشت و در آن تیم بازی می کردم. اما متاسفانه در بوشهر بهای لازم به فوتبال به خصوص فوتسال داده نمی شود و در نهایت تصمیم گرفتم آکادمی فوتسال در بوشهر دایر کنم که این کار انجام شده است.

می خواهم از کلمبیا بگویم. واقعا کشور زیبایی است. همه تلاشم را خواهم کرد که با خاطره ای خوب این کشور را ترک کنم و و سهم کوچکی در شادی مردم ایفاء کنم.

مردم از فوتسال دور شده بودند

مردم مدت ها بود که از فوتسال دور شده بودند. بازی با برزیل بهانه ای شد که دوباره فوتسال مورد توجه قرار گیرد. این اتفاق خوبی است. رمز موفقیت ما یکدلی است و اینکه تیم بدون حاشیه ای هستیم. ناظم الشریعه را مدت هاست که می شناسم. او مربی متین و کارش را بلد است. خوشحالم که با این مربی به جام جهانی آمدیم و امیدوارم این بازی ها بهانه ای شود که نگاه ها به فوتسال تغییر کند.

متوجه سیوهایم در بازی با برزیل نشدم

بعد از بازی با برزیل در سایت فیفا که نگاه می کردم متوجه شدم در این بازی بیست سیو داشتم. در جریان بازی غرق توپ بودم و بازی را دنبال می کردم و اصلا این فکر به ذهنم خطور نکرد که چند تا توپ گرفته ام. هر وقت که به زمین می روم خدا را می خوانم و از او می خواهم که مرا روسفید کند.

ضمن اینکه موفقیت ها چه در این بازی و چه در بازی های دیگر حاصل یک کار تیمی است.

سپهر محمدی رقیب من در تیم ملی مثل برادرم است و با هم راحت هستیم. این مربی تیم است که تصمیم می گیرد چه کسی بازی کند. ما رقیب هم هستیم اما در سایه رقابت به آسانی می شود رفاقت هم داشت.

ایران قهرمان جهان شد تعجب نکنید

فوتسال خیلی دشوارشده است. دیگر مثل گذشته نیست که گل های زیادی در آن رد و بدل شود. ما با نظم بازی می کنیم. خیلی ها از ما می پرسند آیا امکان دارد ایران قهرمان جام جهانی شود؟ من می گویم حتی اگر قهرمانی ایران در جام جهانی غیر منتظره باشد تعجب آور نیست. ما لیاقتش را داریم و ایرانی ها بارها ثابت کرده اند توانمندی خلق کارهای بزرگ را دارند.

حرف آخر من این است. اگر ایران قهرمان جهان شد تعجب نکنید!

من کجا و احمد رضا عابدزاده کجا!

در سایت ها به خصوص "ورزش سه"، خواندم که به خاطر سیوهایم در بازی با برزیل با احمد رضا عابدزاده مقایسه شده ام. اما من کجا و احمد رضا عابدزاده کجا. او اسطوره یک فوتبال بود اما من حالا حالاها کار دارم. احمد آقا بزرگ یک فوتبال بوده و هست و برای من افتخار است که با او مقایسه می شوم.

در تیم  ملی هیچ کس برای پول بازی نمی کند

در تیم ملی هیچ کس برای پول بازی نمی کند. ما پاداش های دلاری را حساب و کتاب نمی کنیم و بازی امان بر این اساس نیست. با همه کمبودها گله ای نکردیم و نخواهیم کرد و کسب افتخار برای ایران عزیزو شاد کردن دل مردم غنیمتی است که قیمت ندارد.

اما خوب است که نگاه ها به فوتسال تغییر کند. هر اهمیتی که به فوتسال داده شود انگیزه ما هم بیشتر خواهد شد.