Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/titreazad/domains/titreazad.ir/public_html/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

در شهرستان آزادشهر بیش از ۲۰ تلفن همگانی وجود دارد که از این بین تنها ۳ تلفن سالم می باشد و می توان با آنها تماس گرفت و مکالمه کرد.

به گزارش تیتر آزاد٬ در شهرستان آزادشهر بیش از ۲۰ تلفن همگانی وجود دارد که از این بین تنها ۳ تلفن سالم می باشد و می توان با آنها تماس گرفت و مکالمه کرد.

به دلیل فراگیر شدن تلفنهای همراه و استفاده اندک مردم از تلفن های همگانی مدتی است که شرکت مخابرات شهرستان آزادشهر از نگهداری و پشتیبانی تلفن های همگانی دست برداشته و این موضوع باعث شده است تا اکثر این تلفنها غیر قابل استفاده باشند.

دلیل اصلی عدم نگهداری این تلفن های همگانی نداشتن صرفه اقتصادی این کار است. زیرا مخابرات برای نگهداری این تلفن ها باید با شرکت های خصوصی قرارداد ببندد و میزان درآمد حاصله از این تلفنهای همگانی به یک دهم از هزینه نگهداری آنها هم نمی رسد.

عکس زیر نمونه ای از این تلفن ها می باشد که در جلوی در فرمانداری آزادشهر است.

a1

همانطور که در تصویر می بینید کابل این دکه تلفن قطع می باشد. تلفنهای دیگر هر کدام نقصی دارند مانند خراب بودن دهنی گوشی٬ خرابی بلندگو٬ نداشتن سیم رابط گوشی و دستگاه و... این که نشان دهنده٬ رها شدن این تلفن ها به حال خود است.

حال باید از مسئولین این شرکت پرسید که آیا در همه جای دنیا تلفن همگانی را برای کسب درآمد در خیابانها نصب می کنند یا هدف نصب آنها چیز دیگری است؟؟!!

انتهای پیام/