Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/titreazad/domains/titreazad.ir/public_html/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

دیروز در نماز جمعه آزادشهر در بین دو نماز و بعد از نماز عصر دو اتفاق متفاوت رخ داد که اولی باعث زیبایی نماز جمعه و خوشحالی نمازگزاران گردید و دومی قلب حضار را به درد آورد.

به گزارش تیتر آزاد٫ دیروز در نماز جمعه آزادشهر در بین دو نماز و بعد از نماز عصر دو اتفاق متفاوت رخ داد که اولی باعث زیبایی نماز جمعه و خوشحالی نمازگزاران گردید و دومی قلب حضار را به درد آورد.

رخ داد اول

دیروز در بین دو نماز پدر یک نوزاد چند روزه از امام جمعه شهرستان آزادشهر حجت الاسلام والمسلمین عین ا... شهابی درخواست کرد که در گوش فرزندش اذان و اقامه بخواند و این موضوع و حضور این نوزاد در مصلی مومنین را به وجد آورد و باعث خوشحالی آنان شد.

رخ داد دوم

بعد از اتمام نماز و هنگامی که نمازگزاران قصد ترک مصلی را داشتند٬ جوانی ۲۴ ساله با چشمانی اشک آلود و صدای بلند گفت: بخدا من منافق یا ضد انقلاب نیستم من فقط یک جوان ایرانی هستم که هر کجا برای کار رفته ام شغلی پیدا نکرده ام. برادر من نیز فوق لیسانس دارد و نمی تواند کار پیدا کند. زندگی خانواده ما بهع سختی می گذرد و برای نان شب نیز محتاجیم. تا کنون به سراغ تمام مسئولین شهر رفته ام اما جوابی نگرفته ام.

وی از تنهایی و بی کسی خود و نداشتن ضامن برای گرفتن وام گفت و با اشاره به بیکاری جوانان دیگر در کشور اعلام کرد: من هم دوست دارم ازدواج کنم و بچه دار شوم اما چه کسی مرا قبول خواهد کرد؟ من حاظر هستم برای توجه مسئولین به بیکاری جوانان از جانم بگذرم.

این موضوع قلب حضار را به درد آورد و بسیار ناراحت شدند.

بعد امام جمعه شهرستان وی را به دفتر خود دعوت کرد و با او صحبت کرد و وی را آرام کرد.

مسئولین کشوری توجه کنند که جوانان بیکار در کشور بسیارند و تا شکستن آنها به مانند این جوان مدت زیادی باقی نمانده است. بهتر نیست که دست از دعواهای سیاسی و استفاده سیاسی از رخداد های کشور برداشته و به فکر اصلاح اوضاع اقتصادی کشور باشید.

در کشور شیطان بزرگ آمریکا٬ دو جناح دموکرات و جمهوری خواه با هم اختلاف نظر دارند اما وقتی گروهی قدرت را در دست می گیرد و در سنا و مجلس طرحی به تصویب می رسد می بینید که همگان برای به نتیجه رساندن آن متحد و هم کلام می شوند و این در حالی است که آنها مسلمان نیستند و فقط برای حفظ قدرت و منافع کشورشان و استعمار و سلطه بر کشور های دیگر تلاش می کنند.

حال دقت کنید که ما مسلمان هستیم و خداوند ما را به مشورت٬ حفظ منافع مسلمین٬ حق الناس٬ اتحاد٬ فرمانبرداری از ولی فقیه و .... سفارش کرده است.  انگار کافران در کفر خود از ما در حقانیت خود محکم تر ایستاده اند.

انتهای پیام/